OFPOF

ABD Yapımı Aksiyon ve Animasyon Filmi: Gnome Alone

-
449
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
ABD Yapımı Aksiyon ve Animasyon Filmi: Gnome Alone
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Gnome Alone filmi aksiyon sever izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ve sabırsızlıkla beklenmektedir.

Sinemaseverlerin iple çektiği filmin yönetmen koltuğunu Peter Lepeniotis ve Shelly Shenoy paylaşıyor. animasyon filminin dublaj ekibinde Becky G, Josh Peck, Tara Strong görev almış. film, büyük bütçeyle hazırlanmasıyla birlikte büyük ilgi ve merak odağı halini almış durumda. Filmin senaryosunu Jared Micah Herman, Robert Moreland, Kyle Newman, Michael Schwartz, Zina Zaflow, isimleri üstlenmiştir.

Film Afişi

ABD Yapımı Aksiyon ve Animasyon Filmi: Gnome Alone-48gx7nctfm

Film Konusu

Yüzyıllar boyunca süren bir savaşa maruz kalmış melezler, yeryüzünü koruyan Gnomlar ile her şeyi görme imkânı bulan tuhaf ve aç Trog’lar arasında yaşamlarını geçirdiler. Tehlikeli olayların hiç bitmediği bir zamanda gönülsüz kahraman Chloe, yeni evinin bahçe gnomlarının görünenleri olmadığını keşfedince onun için tehlikeli olaylar başlamaktadır. Arzulanan bir lise hayatının peşinde ve Troggs’la mücadele etmek arasında karar vermesi gerekmektedir. Troggs ile mücadelesinde ona kim yardım edecek? Bu mücadele sonunda kazanan kim olacak? 

Film Seslendirmeleri

Chloe karakterini Becky G., Catherine karakterini Tara Strong, Quicksilver karakterini David Koechner, Liam karakterini Josh Peck, Brittany karakterini Olivia Holt ve Troggs karakterini ise Dee Bradley Baker seslendirmektedir.

Vizyon Tarihi

9 Mart 2018

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık