OFPOF

90'lı Yılların Seks Tanrıçası Nicole Kidman ve İzlerken Erotizmi İliklerinize Kadar Yaşatacak Filmleri

-
2.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
90'lı Yılların Seks Tanrıçası Nicole Kidman ve İzlerken Erotizmi İliklerinize Kadar Yaşatacak Filmleri
0 izlenme
Ofpofer
-

Hollywood'un vamp kadını sarışın kadınların aslında hem güzel hemde akıllı olduğunun kanıtı o Nicole Kidman 90 doğumlu gençlerin en büyük hayali.

1967'de Honolulu, Hawaii, amerika'da dünyaya gelen yıldız oyuncu 1990'da Tom Cruise ve Robert Duvall ile oynadığı romantik macera filmi 'Days Of Thunder'ın ardından, 24 Aralık 1990'da Tom Cruise ile evlendi.  Bu evlilik esnasında iki çoçuk evlat edindi ve Tom Crouse'dan sonra evlendiği evlendiği rock müzik şarkıcısı Keith Urban'dan ise 2 çocuk sahibi oldu. 

Başlarda baleye karşı ilgisi olan Kidman'ın sonradan bu ilgi sanatın bir başka dalı olan tiyatroya kaymıştır. Yaşıtlarından uzun boyu, kızıl saçları ve sevimli yüzü onu diğerlerinden ayırıp Hollywood'a kadar yükselmesini sağladı. 

2003 yılında en iyi kadın oyuncu ödülünü alan yıldızın kariyerinde 30 ödülü vardır. En iyi kadın oyuncu Oscar'ını kazanan ilk Avustralyalı aktris olmayı başarmıştır.

1. Big Little Lies

Big Little Lies

Big Little Lies HBO için çekilen diziye Kidman cesur sahneleriyle damga vurdu.

2. Sonsuz İhtiras

Sonsuz İhtiras

Suzanne Stone ne istediğini bilen ve onu elde etmek için elinden geleni yapan bir kadındır. İstediği şey ise televizyon sunucusu olmaktır ve bunun içinde önündeki tüm engelleri kaldıracaktır: Kocası dahil

3. Dogville

Dogville

Sınırsız suistimal, tecavüz ve tacizden sonra Grace kilisede her şeyi herkesin yüzüne vuruyor, buna karşılık kilise halkı sev ya da terk et diyor.

4. Mutluluğun Peşinde

Mutluluğun Peşinde

Mutlu bir evlilikleri olan Becca ve Howie Corbett’ın yaşamı, oğulları Danny’nin bir trafik kazasında ölmesi ile alt üst olur. Çift karşılaştıkları bu yoğun acı ile baş etmeye çalışırken, bir taraftan da kendi ilişkilerinin çıkmazları ile karşılaşır.
Howie’nin acısı onu tuhaf bir nostaljiye kaptırır ve geçmişini yeniden sorgulatırken, Becca’nın yas süreciyle başa çıkma yöntemi çok daha farklı olacaktır.

5. İnsan Lekesi

İnsan Lekesi

ABD'nin en prestijli üniversitelerinden birinde iyi bir kariyeri olan Coleman Silk seçkin bir profesördür. Bir temizlik işçisiyle olan evlilik dışı ilişkisi ortaya çıktığında, 50 yıldır en yakınlarından bile sakladığı bazı sırlar ortaya çıkarak hayatını alt üst etmek üzeredir.

6. Malice

Malice

Aldatma. İhanet. Cinayet. Sürükleyici ve seksi bir gerilim.

7. Windrider

Windrider

Bir sörfçü, şampiyonluğa ulaşmak isterken bir şarkıcıya âşık olunca öncelikleri yer değiştirecektir.

8. Gözleri Tamamen Kapalı

Gözleri Tamamen Kapalı

Stanley Kubrickin tartışmalar yaratan  filmi, Tom Cruise ve Nicole Kidman gibi oyuncuların kariyerleri için de önemli bir adım özellği taşıyan film.

9. Uyuyana Kadar

Uyuyana Kadar

Christine Lucas (Nicole Kidman) geçirdiği bir kaza nedeniyle uyandığı her sabah, geçmişine dair hiçbirşey hatırlamadan güne başlamaktadır. Bu durum, ancak Christine etrafındaki insanların davranışlarını sorgulamaya başladıktan sonra bir son bulacak, böylelikle korkunç gerçekler karanlıktan aydınlığa kavuşacaktır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.