OFPOF

90'lı Yıllarda Doğan Neslin Korkulu Rüyalarından Biri Olan Katil Bebek Chucky Geri Dönüyor: Cult Of Chucky

-
557
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
90'lı Yıllarda Doğan Neslin Korkulu Rüyalarından Biri Olan Katil Bebek Chucky Geri Dönüyor: Cult Of Chucky
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sıradışı katili temel alan 7. film, Cult Of Chucky çok yakında vizyonda. Görünen o ki Chucky'nin dehşet salmak konusunda gücü hala yerinde!

1988'de çocuk Oyunu ile başlayan Chucky kabusunun bu filminde Chucky'nin yaşattığı travmalar sonucu kendilerini psikiyatri hastanesinde bulan hastaların hikayesini izleyeceğiz. Filmin senaryosu ve yönetmen koltuğu ilk filmin olduğu gibi serinin diğer devam halkalarının senaryolarında da kalem oynatan ve iki filmin de yönetmen koltuğunu üstlenen Don Mancini'ye emanet. Filmin kadrosunda önceki devam halkalarından tanıdığımız Fiona Dourif, Alex Vincent ve Jennifer Tilly de yer alıyor. 

film Afişi

90'lı Yıllarda Doğan Neslin Korkulu Rüyalarından Biri Olan Katil Bebek Chucky Geri Dönüyor: Cult Of Chucky-gad3ejltdx

Film Konusu

Nica, 4 yıldır suçlular için olan bir tımarhanede hapsedilmiştir. O, yanlış bir şekilde ailesini Chuck'ın değil de kendisinin öldürdüğüne inanmıştır. Nica'nın psikiyatristi, hasta grup oturumlarını kolaylaştırmak için yeni bir terapötik bir bebek getirir ve beklenmedik olaylar meydana gelir. Tımarhanede sık sık ilginç ölümler yaşanır ve Nica, yavaş yavaş deli olmadığını düşünmeye başlar. Chuck’nin Child’s Play’den şimdi büyümüş olan rakibi Andy Barcklay, Nica’nın yardımına gelir ancak ona yardımcı olmak için, Chuck'nin eski gelini, Tiffany'i aşması gerekir. Tilly ne kadar ölümcül ya da ahlaksızca olursa olsun; Chucky’ye yardım etmek için ne gerekirse yapacaktır.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Tiffany rolünde Jennifer Tilly, Rachel rolünde Allison Dawn Doiron, Nica rolünde Fiona Dourif ve Claire rolünü ise Grace Lynn Kung canlandırıyor. Chucky karakterini ise Brad Dourif seslendiriyor.

Vizyon Tarihi

20 Ekim 2017 tarihinde amerika'da vizyona girecek filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli olmadı.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık