OFPOF

80'lerin Unutulmaz Dizileri

-
678
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
80'lerin Unutulmaz Dizileri
456 izlenme
Ofpofer
-

Bu paylaşımımda 80'li yılların unutulmaz dizilerini paylaşacağım , hiç unutamadığınız dizileri görmeniz dileğiyle :)

1. KUNG-FU

KUNG-FU
efsane bir diziydi. Kill Bill David Carradine başroldeydi. Kahramanımız Caine Çin'de kör bir hocadan kung-fu öğrenerek master olmuştu? Hocası bizimkine Çekirge diye hitap ederdi. (Hababam Sınıfı'ndaki Badi Ekrem- İnek Şaban sahnesini hatırlayınız) Sonra kötü Çinliler Caine'in hocasını öldürünce Caine de onları öldürüp Amerika'ya döndü. Dizinin devamında kahramanımız kasaba kasaba dolaşıp etrafına iyilik ihsan felsefe dağıtmış, rastladığı kötü adamları pata küte dövmüştü. Zamanında pek çok genç bu dizinin kazıyla judo, kung-fu kurslarına yazılmıştı.

2. Hayat Ağacı

Hayat Ağacı
Sam Whitmore ve Kyle Myers bize aşkı ve ihtirası felan öğretti bu diziyle, Sam’in kıyafetleri iyiydi, Kyle’ın da itfaiyeci borusu vardı salonunda kayıp indiği

3. GÖREVİMİZ TEHLİKE

GÖREVİMİZ TEHLİKE
Tom Cruise'un cafcaflı filmleri hikaye, asıl Görevimiz Tehlike'yi biz TRT'de pazar öğle yemeğinden sonra ailecek izlerdik. Bu özel ekibin başı beyaz saçlı yaşlı kurt Jim'di. Her bölüm önce o meşhur gaza getirici müzikle açılır sonra Jim, küçük kara bir kutu bulurdu, bu kutu "Senin görevin Jim eğer kabul edersen.." diye konuşmaya başlar, ve bu haftaki görevlerini anlatırdı.

4. Sahil Güvenlik

Sahil Güvenlik
Sahil güveniğinden yaptığı işten çok oyuncuların vücutlarına konsantre olduğumuz Dizi. Birbirinden güzel kızlar, inanılmaz bir heyecan ve dünyanın başka hiçbir yerinde görülemeyecek eşsiz bir manzara. Pamela Anderson diyoruz başka da bir şey demiyoruz.

5. Zengin Ve Yoksul

Zengin Ve Yoksul
Nick Nolte'yi parlatan yapımdı. Rudi ve Tom Cordeş kardeşlerin maceralarını anlatırdı, başı beladan kurtulmayan asi kardeş Tom, Nick Nolte idi, Rudi ise akıllı, başarılı, zengin, işte her şekilde hayırlı evlattı. Dizi bu iki kardeşin kıskançlıklarını ve çekişmelerini anlatıyordu

6. PERİHAN ABLA

PERİHAN ABLA
Türkiye’deki TV tarihindeki öncü dizilerden birisidr. İki kardeşine bakmak zorunda olan Perihan Abla, devamlı kötü davrandığı sevdiceği Şakir ve onlarla aynı mahallede yaşayan farklı insanları anlatmaktadır.

7. SAVAŞ RÜZGARLARI

SAVAŞ RÜZGARLARI
TRT'nin o muhteşem mini dizilerinden biriydi. Başrollerde meşhur Hollywood artistleri Robert Mitchum ve Ali McGraw oynardı. Robert'ın oynadığı donanma kaptanı Pug Henry ve ailesinin başından geçenlerle koşut olarak İkinci dünya Savaşı öncesi Avrupa ve Amerika'daki gelişmeler ve Pearl Harbour ile doruğa çıkacak olaylar anlatılırdı.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.