OFPOF

2017 Yaz Mevsiminin En Popüler 10 Filmi

-
629
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2017 Yaz Mevsiminin En Popüler 10 Filmi
0 izlenme
-

2017 yaz vakti çıkan ve diğerlerine göre daha çok konuşulan 10 filmi sizler için derledik.

1. Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

Autobotlar ve Decepticonların savaşında, Optimus Prime'i kaybeden insanların son çaresi geçmişteki sırlarda, Transformerslardadır.

2. Baby Driver

Baby Driver

Genç kaçış sürücüsü zorla mafya lideriyle çalıştırıldıktan sonra kendini başarılı olma ihtimali düşük bir planın içinde bulur.

3. Wonder Woman

Wonder Woman

Amazonların prensesi olan Diana , adasına düşen uçağın pilotunun Amazonların dışındaki olan savaşı anlatmasına karşın evinden savaşa yardım etmek için ayrılır. Wonder Woman olarak gücünü ve kaderini keşfeder. 

4. Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

Kaptan amerika ve Demir Adamın arasındaki savaştan sonra Peter Parker, akıl hocası Tony Stark ile birlikte New York'ta süper kahramanlık ve öğrencilik arasındaki dengeyi sağlamaya çalışır.

5. Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

Dört lise öğrencisi eski bir oyun konsolu bulurlar ve oyunun orman bölümüne giderler, ve gerçek anlamda seçtikleri yetişkin oyun kahramanları olurlar. Keşfettikleri şey ise Jumanji'yi oynaman değil , Jumanji'den hayatta kalmaya çalışmandır. Gerçek dünyaya dönmek için birbirinden zorlu maceralara girerler.

6. Okja

Okja

Mija adlı küçük bir kız, Okja adında tatlı bir hayvanı, en iyi dostunu güçlü ve acımasız şirketten korumak için her şeyini riske atar.

7. The Beguiled

The Beguiled

İç savaş dönemindeki, genç kadınları korumak için dış dünyayla bağlantılarını kesen Virginia'daki bir kız okuluna yaralı bir asker gelir. Asker geldikten sonra ise okulda cinsel gerilim, rekabet ve beklenmedik olaylar başlar.

8. Despicable Me 3

Despicable Me 3

Gru kendisinden daha başarılı ve daha karizmatik olan kayıp ikiz kardeşi Dru ile tanışır ve son kez bir suç işlemek için anlaşırlar.

9. King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

Tüm hakları elinden alınan Arthur şehrinin zor sokaklarında büyür. Ama kılıcı kayadan çektiği zaman,kendisi istese de istemese de kendi gerçek mirasına şahit olur.

10. The Mummy

The Mummy

Çölün altında uyuyan antik bir prenses derin uykusundan insanların bile anlayamayacağı bir şekilde dünyaya terör salmak için uyanır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.