OFPOF

2017'de Vizyona Girecek En Efsane Filmler

-
9.3b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2017'de Vizyona Girecek En Efsane Filmler
12.458 izlenme
-

2017, 2018 ve 2019 bildiğiniz gibi filmler için mükemmel bir yıl olacak. Birçok beklenen filmin bu zaman aralığında çıkacağını biliyoruz.

Buyrun bir göz atalım bakalım 2017'de kaç kez sinemaya gideceğiz...

9. Wonder Woman

Wonder Woman

Çok açıklamaya gerek yok bu ablamız bir ilk olacak. Tek başına filmi yapılmış olan ilk süper kahramana merhaba diyin. Aksiyon severler şimdiden yerini ayırtsın.

8. Guardians Of The Galaxy 2

Guardians Of The Galaxy 2

Tekrardan bir Marvel filmi. 2017 anlayabileceğiniz üzere bir süper kahraman yılı olacak. Uzayda gezen bir gurup koruyucu. Filmin adından da anlaşıldığı gibi konumuz dünya falan değil bu sefer. Yapmanız gereken gidip ilk filmi izlemek. Seyir zevki çok iyi bir film olacağa benziyor.

7. Fast And Furious 8 - Hızlı Ve Öfkeli 8

Fast And Furious 8 - Hızlı Ve Öfkeli 8

Tüm dünya genelinde küçükten büyüğe inanılmaz bir kitleye ulaşlan serinin son filmi olacağı söylentileri de dolaşıyor.

6. Wolverine 3

Wolverine 3

Adam var pençeleri de var böyle "piçuv piçuv" herşeyi kesiyo aaaaaaağğğğ. Ha bi de iki tane çok güzel kız var ehehehehe. Abi çok kaslı olduğu için çok güçlü ve sakalları var. Abi bu film ne zaman ya?

5. Transformers 5

Şimdi burada diğerleri gibi resim olmamasını iki şekilde açıklayabiliriz;
1. Fragman mükemmel.
2. Bu fragmanı nasıl yorumlayabiliriz ki?

4. Thor: Ragnorok

Thor: Ragnorok

"Thor, Ásgard'ın Ragnarök karşısında kaderine terk edilmesi nedeniyle savaşmak zorunda kalacak ve kendini tanrılar arasındaki savaşın ortasında bulacak ve bu kez savaşacağı düşmanları Surtur ve Muspellheim'ın Ateş Devleri olacak. Ayrıca Loki'nin kızı, yeraltı tanrıçası Hel de filmde yer alacak.Bu savaştaHulk da Thor'un yanında olacaktır."
Alıntısında bulunarak sizin kalbinizi hızla attırmak istiyorum arkadaşlar. Unutmadan bu da bir Marvel filmi olacak. Daha önce de dediğim gibi süper kahramanlar her yerde...

3. Justice League: Part 1

Justice League: Part 1

Marvel'ın Yenilmezler serisi ile kapışabilecek bir seri de DC Comics'ten geliyor. Batman, Wonder Woman, Aqua Man, Flash, Superman ve Cyborg ile inanılmaz bir macera başlıyor. Tabii bakalım Zack Snyder (yönetmen) olayı nasıl değerlendirecek.

2. Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

Son çıkan Kaptan Amerika: İç Savaş filminden sonra Örümcek severler bu filmin çıkış tarihinde kurban kesebilirler. Ayrıca Spider-Man'in sonunda Marvel tarafından Sony'den satın alınması da işi daha güzel yapacak gibi. Bakalım, beklentiler hat safhada.

1. Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Arkadaşlar ben bu filmi anlatmak isterdim tabii. Fakat sözlere nasıl dökeceğimi bilmiyorum. Bazı arkadaşlara göre mükemmel bir heyecan, bazılarına göre inanılmaz bir Komedi, bazılarına göre doruklarda bir aksiyon...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.