OFPOF

2016 Yılının Taze Yabancı Dizileri

-
1.1b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2016 Yılının Taze Yabancı Dizileri
809 izlenme
-

2016 Yılının İlk 2 Ayında Çıkan İzlemekten Zevk Alacağımız Yabancı Dizilerin Sıralaması

1. 11.22.63

11.22.63

Stephen King kaleminden çıkma J.J Abrahams 'ın yönetmenliğindeki 11.22.63 bizi 1960 yılına Rabbit Hole ( Tavşan Deliği) ile götürüyor.James Franco'nun başrolünde oynadığı bu Dizi geçmişin sanıldığı kadar kolay değitirelemeyeceğini öğretecek.

2. The Night Manager

The Night Manager
John Le Carre 'nin kitabından uyarlanan  Dizi.Tom Hiddleston,Hugh Laurie 'nin başrolde bulunmasıyla daha izlemeden beklentinizin yükselmesine sebep olacak.İzleyince polisiye dizi severlerin beklentisini karşılayacak nitelikte bir dizi.

3. The Shadowshunters

The Shadowshunters
Mortal İnstruments City Of Bones filmini izleyip beğenenler haftada  1 saatini ayırabileceği bir Dizi.Bir film dizi olduğunda ne kadar filminin yerini tutar merak konusu.

4. Second Chance

Second Chance
İki bilim adamın 75 yaşında ölmüş bir insanı genç bedende tekrar canlandırılmasını konu alan bu Dizi yayınlandığı günden itibaren ilgiyi üstüne çekti.

5. The Lucifer

The Lucifer
Cehennemden sıkılan şeytanın dünyaya yerleşip Lux adında bir bar açması ile yaşamın tadını almasını anlatıyor.Peki cehennemden çıkmak bu kadar kolay mı onu bu lüx yaşamında rahatını bozacak olaylar olacaktır.

6. The Magicians

The Magicians
Diziye başladığınızda her ne kadar bi Harry Potter değil desenizde izledikçe hoşunuza gidecek bir Dizi.

7. Stan Lee's Lucky Man

Stan Lee's Lucky Man
Mesleği polis olan karakterimizin kumarda borçlarını kapatamayacak seviyeye gelmesiyle hayatı berbat bir hale gelir.Ama borçlarını kapatmak için yine kumara başvurur kaybettiği esnada bir kadınla tanışır.Kadının ona bırakacağı nesne ona her alanda şans sağlayacaktır.Fakat böyl değerli bir nesneyi bilen kötü insanlar karakterimizin peşini bırakmayacaktır.Yok artık böyle şans mı olur diyeceğiz bol bol sahne ile karşılaşacaksınız.

8. DC's Legend Of Tomorrow

DC's Legend Of Tomorrow
Geçen yıl DC Comics 'in çıkacağını açıladığı bu Dizi.Arrow ve Flash dizilerindeki iyi ve kötü karakterlerin zamanda yolculuk yaparak gelecekte oluşacak kötü hayatı geçmişte düzeltmek isteyen takımdır.Kahraman film ve dizilerini seven izleyicilerin zevk alacağı bir dizi.

9. Billions

Billions
Havalı ama bir o kadarda akıllı bir milyarderin şehrin baş savcısının radarına takılır.Baş savcı milyarderin kazandığı paraların yasa dışı olduğunu kanıtlamak için verdiği mücadeleyi ve milyarderin bu suçlamalar karşısında gösterdiği kurnaz girişimleri ele alan bir Dizi.Borsaya ilgisi olan her insanın izlemesi gereken bir dizi.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.