OFPOF

2016' da Vizyona Girecek ve Bizi İliklerimize Kadar Korkutacak 5 Korku Filmi

-
25.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2016' da Vizyona Girecek ve Bizi İliklerimize Kadar Korkutacak 5 Korku Filmi
15.564 izlenme
Ofpofer
-

2016'nın bizlere neler getireceğinden korkacağımıza bu korku filmlerinden korkmak daha mantıklı geldi bizlere.

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde bu yıl içerisinde vizyona girecek olan filmlerin şimdiden görüntüleri, haberleri, görüntleri zaten çıktı hatta konuşulmaya ve beklenmeye başladı. Bizlerde 2016 yılında vizyona girecek olan korku filmlerini sizler için biraraya getirdik. Bu yıl korkmaya hazır mısınız ?  

1. The Boy

Yine bir canlanan oyuncak bebek filmine hazır mıyız ? Yaşlı çiftimiz oğullarına bakması için bir bakıcı tutarlar. Bakıcı eve geldiğinde durumun farklı olduğunu anlar, çünkü çiftimiz oyuncak bebeklerini oğulları sanmaktadır. Çift evden ayrılırken bakıcıya yapıp yapmaması gereken bir liste bile verirler. Bakıcı bu kuralları çiğnedikçe en büyük kabusları onu rahat bırakmayacatır. 

2. The Forest

Gerçek bir olaydan esinlenmişi olması korku filmerini biraz daha korkutucu yapmaya yetiyor bence. Sıradaki filmimiz Japonya'daki Fuji Dağları'nda gerçekleşen olaylardan esinlenip gerçek ve kurguyu çok güzel harmanlamış bir film. Başrolünde Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Natalie Dormer'ın oynadığı filmde, turistler tarafında oldukça rağbet gösterilen mekanımızsa toplu intiharlar gerçekleşmektedir. Buraya gitmek üzere evden çıkan ve dönmeyen kız kardeşinin ardından gitmeye kara veren Dormer bir grubun başında Fuji Dağları'na doğru yola çıkar ama ölümün ruhu da onlarla birliktedir.

3. The Purge 3

Bir devam filmiyle devam edelim bizde.Çok zekice bir kurguya ve fikre sahip olan film buna rağmen iİlk filmiyle beklentileri karşılayamamış fakat ikinci filmiyle seyircinin takdirinini kazanmayı başarmıştı. Aynı başarının üstüne çıkmak için devm filmi olarak vizyona girecek filmde bu sefer konu bir aile dramından çıkıp tüm şehre, Los Angeles'a yöneliyor. Arınma gecesi sizin içinde farklı duygular uyandırıyorsa serinin üçüncü filmini kaçırmayın. 

4. The Ring 3

Konu devam filmlere geldiyse bu seriyi es geçmek çok ayıp olurdu. Evet Ring üçüncü filmiyle yeniden korkutmaya geliyor. İlk filmin gölgesinde kalıp hayal kırıklığı yaratan ikinci filmin ardınan 13 yıl sonrasını anlatan üçüncü film oldukça iddalı. Akıllara hemen lanetin nasıl yayılacağı sorusu geliyor. İlk filmde kasetle yayılan lanetin 2016 yılında evlerde VCR olmadğını düşünürsek en mantıklı yolun internet olduğunu söylemek lazım. Hem serinin hayranları, hemde korku filmi meraklılarının şimdiden izlenilecek filmler listenin başında yer alıyor. 

5. Halloween Returns

Ve geldik listemizin bombasına. Kült korku filmi hayranları için en heyecan verici haber: Michael Myers geri dönüyor ! Şimdiden orjinal filmin yerini alabilecek kadar iyi olduğu söylentileri dolaşan film bu kez modern zamanda geçecek. Ölümden ‘biri’ tarafından kurtarılan Myers kaldığı yerden öldürmeye devam ediyor. Eskilere dönüşün moda olduğu bu zamanlarda bir an önce Michael ile buluşsak hiç fena olmaz. 

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık