OFPOF

2016'da Sinemaya Çıkacak 11 Muhteşem Film

-
2.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2016'da Sinemaya Çıkacak 11 Muhteşem Film
1.599 izlenme
Ofpofer
-

Bu sene bir çok film çıkacak. Biz sizin için bir kolaylık yaptık ve aralarından en iyi filmleri seçtik.

Bu sene birbirinden harika filmler çıkması bekleniyor. Siz hangisini izleyeceğinizi bilmiyorsanız bu başlık tam size göre. Bu senenin kaliteli filmleri tabii ki en başta çizgi romanlar. Arasında seçim yapmak size kalmış!

1. Deadpool (12 Şubat)

Deadpool (12 Şubat)
Deadpool'un hikayesi ana karakterimizin kanser olması ve tedavi için doktorlara gitmesi ile başlar. Sonra onu "Weapon X" adında bir programa sokar ve iyileştirirler. Bundan sonra ölümsüz olmuştur. Neresi koparsa kopsun asla ölmüyor! Deadpool normal süper kahramanlara asla benzemez. film afişinde de söylendiği gibi: Zeki, Çevik, Küfürbaz!

2. Batman V Superman: Adaletin Şafağı (25 Mart)

Batman V Superman: Adaletin Şafağı (25 Mart)
Hikayemiz Superman'in son filmi olan Çelik Adam filminden sonrasını anlatıyor. Superman yaptığı savaşta şehri yerle bir etmiştir ve Batman bunun suçlusunun Superman olduğunu düşünüyordur. 

3. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (6 Mayıs)

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (6 Mayıs)
Son film olan Ultron Çağı'nda çok büyük bir savaş meydana gelmişti ve bir çok insan ölmüştü. dünya, süper kahramanlarımızın devlete çalışmalarını ve görevlerini devletten almalarını istiyor. Demir Adam ve onun yanındakiler bu fikri destekliyor. Kaptan Amerika ve onun safındakiler ise devlete çalışmayı reddediyor. Bu savaşta doğru yada yanlış yok. Sadece bakış açıları var.

4. Angry Birds (20 Mayıs)

Angry Birds (20 Mayıs)
Çoğu kişinin karşısında saatler geçirdiği oyun geri dönüyor, ama oyun değil, film olarak! Filmin konusu hakkında tam bir bilgi yok ama fragmandan anlaşılanlara göre kuşlarımız sakin bir şekilde bir adada güzel bir hayat yaşıyorlar. Bir gün uzak diyarlardan bir domuz geliyor ve rahatlarını bozuyor.
 

5. X-Men: Apocalypse (27 Mayıs)

X-Men: Apocalypse (27 Mayıs)
Apocalypse Mısır'ın dünyayı yönettiği zamanlarda doğmuş bir mutanttır. Mutantların en güçlülerinden birisidir. Dünyada tekrar uyanmıştır ve yeni bir düzen kurmak istiyordur.

6. Sihirbazlar Çetesi: İkinci Haraket (10 Haziran)

Sihirbazlar Çetesi: İkinci Haraket (10 Haziran)
Sihirbazlar Çetesi'nin ilk filmi çok tutuldu. Çoğu kişi tarafından da beğenildi. İkinci filmde ise belli bir konu verilmedi. Tek söylenen ilk yaşananların bir oyun olduğuydu.
 

7. Warcraft (10 Haziran)

Warcraft (10 Haziran)
Warcraft dünyanın en çok oynanan oyunlarından birinin uyarlaması.  Filmde iki ayrı topluluk olan Orklar ve İnsanların karşılaşmasını. Karşılaştıkdan sonra yaşananları anlatacak. 

8. İntihar Timi (5 Ağustos)

İntihar Timi (5 Ağustos)
DC evreninin tüm zamanların en kötü suçlularına merhaba diyin! Devlet bu kötüler ile bir anlaşma yapıyor. En güçlü silahlarını onlara veriyorlar ve dönemin en güçlü suç örgütünü çökertmeleri için onları göreve yolluyorlar. Fakat bir hata var. Onlar süper kötüler. Yani iyilik modunda fazla takılmayacaklarına emin olabilirsiniz.

9. Doktor Strange (4 Kasım)

Doktor Strange (4 Kasım)
Döneminin ünlü ve başarılı cerrahlarından olan Strange'in büyülü güçlere sahip olmasını ve iyilik için savaşmasını anlatan bir film.

10. Assassin's Creed (21 Aralık)

Assassin's Creed (21 Aralık)
Bir barmen olan Desmond, bir gün kaçırılır. Desmond'u geçmişdeki atalarının bedenine sokabilecek bir cihaza yerleştirmek isterler. Desmond'un ataları suikastçı olduğu için onu tercih etmişlerdir. Desmond'da bunu kabul eder ve tarih ile oynamaya başlarlar.

11. Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story
Star Wars filmleri olan 3. bölüm ile 4. bölüm arasını anlatan bu filmde asilerin ölüm yıldızının planlarını çalışlarını anlatacaklar. Filmde Darth Vader'ı tekrar görme ihtimalimiz bile var!

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.