OFPOF

2016'da Çıkan ve Kaçırmamanız Gereken 8 Yabancı Dizi

-
814
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2016'da Çıkan ve Kaçırmamanız Gereken 8 Yabancı Dizi
471 izlenme
Ofpofer
-

Eğer yabancı dizi izlemeyi seviyorsanız, 2016 yılında çıkan 8 diziyi kesinlikle kaçırmayın.

Eğer yabancı Dizi izlemeyi seviyorsanız ve diziniz bittiyse yeni çıkacak dizilere bir göz atın.

- Legends of Tomorrow

Legends of Tomorrow

Legend of Tommorrow DC Comics çizgi romanlarından uyarlanmış 2016'da yayınlanmaya başlamış Dizi

- 11.22.63

11.22.63

İlk bölümünden beri izlediğim ve muhteşem bir kurguya ve konuya sahip Dizi.Yönetmeni J.J Abrams yazarı stephen king olunca durum normalleşiyor.izlemenizi tavsiye ederim.Konusu jake Epping zamanda geri giderek 22 Kasım 1963 tarihinde John F. Kennedy suikastı önlemek isteyen sıradan bir lise öğretmenidir. Yaptığı bu yolculuk sonrasında bir süre geçmişte yaşaması gerekir. 20 Yüzyılda hala büyük bir merak konusu olan JFK suikastini önleyebilecek midir ? veya katillerinin kim, neden öldürdüğünü çözebilecek midir ?

Eğer Kennedy suikasten sağ kurtulursa peki geleceğe nasıl etkisi olacaktır ? gizemli sorulara cevap vermek istersen kendini daha karmaşık soruların yer aldığı bir dönemde bulacak Jake Epping’in yaşadıkları anlatacaktır.

- Prison Break: Sequel

Prison Break: Sequel

Hapishaneden kaçış dizisi yeniden ekranlara geliyor. Yeniden başlayacak olan yapım bir mini Dizi olarak hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. En merak edilen ise Michael’ın nasıl hayatta olduğu geride kaldığında yaşama tutunup yeniden hapishaneye atıldı ve bu seferde abisi onu kurtarmak için hapishaneye giriyor.

- Hunters

Hunters

Sıra dışı bir terörist grubu insan hayatına önem vermeksizin saldırılarda bulunmaya başlar. Birçok bölgeyi yok edebilecek güçlü yüzlerce insanın ölümünden sorumlu bu kişiler yarı insan formunda farklı varlıklardır.

- Star Trek: Constellation

Star Trek: Constellation

Yapılan uyarlamalar arasında en dikkat çekeni ise Star Trek efsanesi olacak gibi duruyor. Henüz hakkında detaylı bilgilere sahip olmadığımız yapımın siparişi verildi ancak oyuncu kadrosu dahil hakkında çok fazla bilgi yer almıyor. Çekilmeye başlandığında daha net bilgiler elde edeceğimiz bilim kurgu dizisi olarak gözüküyor.

- Aftermath

Aftermath

Kıyamet sonrası hayatta kalmayı başaran bir ailenin çevresinde geçecektir. Dünyaya çarpan meteorlar, depremleri ve fırtınaları tetikleyerek çok sayıda insanın ölmesine neden olur ancak en büyük problem vebanın yayılmasıyla başlar. Hastalığın bulaştığı insanlar doğaüstü yaratıklara dönüşmeye başlamaktadır.

- Preacher

Preacher

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin tüm yayın hakları Sony Pictures Television'a aittir.

Tanrı'nın cenneti terk etmesinin ardından oluşan kaos sırasında bir melek ve bir şeytanın ilişkisinden "Genesis" isimli inanılmaz güçlere sahip yeni bir varlık doğar. Bu doğaüstü varlık dünyaya kaçarak Jesse Custer (Dominic Cooper) isimli Teksas'lı bir rahibin bedenini ele geçirir. Yaşamı tamamen değişen Custer, eski kız arkadaşı Tulip (Ruth Negga) ve vampir arkadaşı Cassidy (Joe Gilgun) ile birlikte tanrıyı bulmak ve olanlardan hesap sormak için yollara düşer. Genesis'in olağanüstü güçlerinden korkan melekler, Jesse Custer'e engel olmak ve onu öldürmesi için Western tarzı silahşör olan Saint of Killers'i mezardan çıkarır.
 

- Roots

Roots

Dizide Afrika'dan köle olarak Amerika'ya kaçırılan ve bir çiftlik sahibine satılan Kunta Kinte'nin (Malachi Kirby) dramatik hikayesi anlatılmaktadır. Sahibi tarafından "Toby" adı verilen Kunta Kinte özgürlüğüne düşkün bir adamdır. Defalarca kaçış planları yapmış ve en sonunda köle avcıları tarafından ayağı kesilerek pes etmiştir. Çiftliğin aşçısı Bell (Emayatzy Corinealdi) ile evlenir ve Kizzy (Anika Noni Rose) adında bir kız çocuğu olur. Yaşama yeniden bağlanan Kunta Kinte'nin kahramanlıkları nesilden nesile ulaşır. Tennessee'de yaşayan Alex Haley (Laurence Fishburne) ile yolları kesişir ve Alex Kunta Kinte ismini tüm dünyaya duyurur. Onun soyundan gelen bir kaç jenerasyon acısı ve tatlısı ile izleyiciye aktarılmaktadır.

Dizinin 4 bölümden oluşacak sekiz saatlik gösterisi 30 Mayıs-2 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.
 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.