OFPOF

2016-2019 Yılları Marvel Film Takvimi

-
6.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2016-2019 Yılları Marvel Film Takvimi
4.784 izlenme
Ofpofer
-

Marvel'ın önümüzdeki 4 yıl boyunca büyük gelir elde edeceği düşünülen muhteşem ötesi 8 filmi

2016-2019 yılları arasında gösterime girecek tüm Marvel Studios projelerini vizyona giriş sırasına göre sizler için mercek altına aldık.Bu sayede hem kendi Marvel takviminizi tutabilecek,hem de gelecek filmlere dair geniş çaplı fikir sahibi olabileceksiniz!

8. Captain America:Civil War (6 Mayıs 2016)

Captain America:Civil War (6 Mayıs 2016)
"Avengers" filmi sonrası Marvel sinema eveninde değişecek olan dengeler Captain America ve Iron Man'i karşı karşıya getirecek.Amerikan hükümetinin süper kahramanlar üzerinde kurmak istediği baskının iki zıt kutbuna liderlik edecek olan kahramanlarımızın mücadelesi devasa bir savaşa sahne olacak.
Not:Bu film aynı zamanda yepyeni bir karakter olan Black Panter'ın da tanıtılacağı film olacak.

7. Doctor Strange (4 Kasım 2016)

Doctor Strange (4 Kasım 2016)
Süper güçlere,devasa zırhlara ve mitolojik karakterlere alışığız.Peki ya büyüye?Doctor Strange'in Marvel evrenindeki metafizik maceraların başlangıç noktası olacağını müjdeliyelim.Farklı boyutlar ve paralel evrenler arasında yaşanacak çılgınlıklar bizleri bekliyor.

6. Guardians of the Galaxy 2 (5 Mayıs 2016)

Guardians of the Galaxy 2 (5 Mayıs 2016)
2014 yılının en çok beğenilen filmlerinden biriydi "Guardians of the Galaxy".Eğer vizyonda ıskaladıysanız mutlaka DVD formatında bir şans verin,pişman olmazsınız.film,oldukça tuhaf bir uzay çetesinin maceralarını konu alıyor.Bu filmde yaşananlar,gardiyanların dünyaya dönüş yoluna çıkmalarına vesile olacak.

5. Thor:Ragnorok (28 Temmuz 2017)

Thor:Ragnorok (28 Temmuz 2017)
Marvel sinema evreninde büyük kırılmalar bu filmle devam edecek.Ragnarok,Thor Avrupa mitolojisinde "kıyamet" anlamına geliyor.Thor ve çevresindeki pek çok karakterin hayatı belli ki tehlikede.Thor kadar sinemaseverlerin bağrına bastığı kötü kardeş Loki'nin de kaderi oldukça merak ediliyor.

4. Black Panther (3 Kasım 2017)

Black Panther (3 Kasım 2017)
"Captain America:Civil War" filminde tanıtılacak olan Black Panther'ın kendi filmi de olmasaydı şaşardık doğrusu.Bu karakter adeta Marvel evreninin Batman'i...Wakanda adlı ülkenin kralı ve ucu bucağı olmayan bir servete sahip donanımlı bilim adamı olan Black Panther sinemaseverlerin çok ilgisini çekecek.

3. Avengers:Infinity War Part 1 (4 Mayıs 2018)

Avengers:Infinity War Part 1 (4 Mayıs 2018)
Marvel en büyük kozunu finale saklamış durumda.Avengers ve diğer Marvel Studios kahramanlarının neredeyse tamamının yer alacağı devasa final mücadelesi vizyona iki film halinde girecek.

2. Inhumans (2 Kasım 2018)

Inhumans (2 Kasım 2018)
Marvel çizgi romanlarının en tuhaf ekiplerindendir Inhumans.Ayın karanlık yüzünde yaşayan soylu bir süper ailenin üyelerinden oluşan Inhumans,uzaydaki tuhaf enerji bulutlarına maruz kalarak mutasyona uğramış karakterlerdir.X-Men karakterlerinin sinema hakları 20th Century Fox şirketinde olduğu için Marvel Studios son "Avengers" filminin destek kuvveti olarak "Inhumans"ı seçti.

1. Avengers:Infinity War Part 2 (3 Mayıs 2019)

Avengers:Infinity War Part 2 (3 Mayıs 2019)
Süper dananın kuyruğu bu filmde kopacak!Süper kahramanların hem dünyayı hem de galaksiyi kurtarmak adaına Thanos'a karşı verecekleri mücadele kaderlerini belirleyecek.Filmin ilk yarısıyla birleştiğinde toplam altı saat sürecek bir epik sinema şaheseri izleyeceğimizi vadediyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.