OFPOF

2016-2017 Yıllarında Çıkacak Olan ve Tanıdık Ünlülerin de Bulunduğu Filmler ve Fragmanları

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2016-2017 Yıllarında Çıkacak Olan ve Tanıdık Ünlülerin de Bulunduğu Filmler ve Fragmanları
1.210 izlenme
Ofpofer
-

Film severlere müjde! Eminiz ki çok film izleyenler bu ünlüleri tanıyacaktır. Aralarında çok beklenen filmlerin de fragmanları bulunmaktadır...

2016-2017 yılı beklenen filmlerin fragmanlarını paylaştık. İzleyince en sevdiğiniz ünlülerin oynadığını göreceksiniz.

1. Fences (2016)

Konusu: 20. yüzyılın ikinci yarısının başlarında Amerika’da yaşayan siyahi bir ailenin reisi olan Troy Maxson’nın geçmişte yapamadığı yaşayamadığı tutkusu arada geçen uzun yıllara rağmen hala uktesini korumaktadır. Bu uktesini iki oğluna miras bırakmaya çalışan Troy Maxson’ın istekleri ve çabaları olumlu etkiler yerine çevresini ve ailesini zor anlara sokacak heraketlerde bulunması ile yaşanacak olan dramatik olaylar bir ailenin nasıl ve ne şekilde dağılabileceğinin örneğidir.
Tür: Dram
Oyuncular: Denzel Washington, Viola Davis, Mykelti Williamson

2. Alleycats (2016)

Konusu: Genç ve çılgın gurubun oluşturduğu bisikletli kuryecilik işi yaparken teslimat yolunda sıradan bir kaza gibi görünen olaya tanık olur. Cinayet mahallinden hızla uzaklaşır ve daha sonra araştırması sonucu kendisini bisiklet yarışlarında bulur.
Tür: Aksiyon, Gerilim
Oyuncular: Eleanor Tomlinson, John Lynch, Sonoya Mizuno

3. Passengers - Uzay Yolcuları (2016)

Konusu: Bir uzay mekiği çok uzaktaki bir koloni gezegene, dünyadan binlerce insanı taşımaktadır. Kapsüllerde uzun bir uykuya yatmış olan insanlardan biri uyanması gerekenden yanlışlıkla 60 sene önce uyanır! Tek başına yaşlanacağını ve yapayalnız öleceğini fark eden bu adam bir yolcuyu daha uyandırmaya karar verir…
Tür: Macera, Dram, Romantik
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen

4. Silence - Sessizlik (2016)

Konusu: 17. yüzyılda yaşayan iki rahip, karşılaştıkları şiddet, baskı ve Japonya’ya yaptıkları seyahatlerini konu alan bir film.
Tür: Dram, tarih
Oyuncular: Andrew Garfield, Liam Neeson, Adam Driver

5. Mercy (2016)

Konusu: Ölmek üzere olan annelerini evine gidip ziyaret eden iki kardeşin eski sırları ortaya çıktıktan sonra hayatta kalma mücadelesine dönüşür ve iki kardeş üvey kardeşleriyle birlikte çatışma içerisine girer…
Tür: Gerilim
Oyuncular: James Wolk, Caitlin FitzGerald, Tom Lipinski

6. Cars 3 - Arabalar 3 (2017)

Konusu: sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.
Tür: animasyon, Macera, Komedi
Oyuncular: Owen Wilson

7. Smurfs: The Lost Village - Şirinler 3 (2017)

Konusu: İlk iki filmin başarısından sonra yapım ekibi serinin üçüncü filmi için de mutfağa girdi. Sony Pictures animasyon stüdyolarında geliştirilmekte olan filmin senaryosu Karey Kirkpatrick ve Chris Poche'a emanet. 
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Oyuncular: Joe Manganiello, Mandy Patinkin, Rainn Wilson

8. Attraction - Prityazhenie (2017)

Tür: Dram, bilim Kurgu
Oyuncular: Oleg Menshikov, Alexander Petrov, Rinal Mukhametov

9. Abattoir - Mezbaha (2016)

Konusu: Bir araştırmacı gazeteci kendini ilginç bir araştırma konusuna verir. Amacı perili bir evin gizemini çözmektir. Ancak bu perili ev ölülerin kaldığı odalardan meydana gelmektedir..
Tür: korku, Gerilim
Oyuncular: Jessica Lowndes, Joe Anderson, Dayton Callie

10. Monster Trucks - Canavar Kamyonlar (2016)

Konusu: Tüm ömrünü geçirdiği kasabadan ve buradaki hayattan bunalan, kurtulmak için bir çıkış yolu arayan lise son sınıf öğrencisi Tripp (Lucas Till) topladığı hurda parçalarla kendine bir canavar kamyon yapar. Bu sıralarda yakındaki bir petrol kuyusunda yaşanan kaza sonucunda yeraltında yaşayan tuhaf bir yaratığın ortaya çıktığı söylentisi yayılmıştır. Bu yaratıkla beklenmedik bir anda karşılaşan Lucas, bu hız tutkunu ve sevimli yaratıkla dost olur. Canavar, onu istediği gibi bir hayata götürecek bilet olacaktır.
Tür: animasyon, Aksiyon, Macera
Oyuncular: Jane Levy, Lucas Till, Rob Lowe

11. Kong: Skull Island - Kong: Kafatası Adası (2017)

Konusu: Kral Kong’un kökeni merkezli bir aksiyon macera hikayesi Jordan Vogt-Roberts yönettiği 2017 fantastik macera filminde Samuel L. Jackson, J.K. Simmons, Toby Kebbell, John Goodman, Tom Hiddleston gibi ünlü isimleri göreceğiz.
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Oyuncular: Brie Larson, Tom Hiddleston, Toby Kebbell


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.