OFPOF

2015'in En İyi 10 Dizisi

-
2.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2015'in En İyi 10 Dizisi
2.301 izlenme
Ofpofer
-

Gerek 2015'de başlayan, gerekse 2015'de yeni sezonları ile devam eden en iyi 10 diziyi sizler için derledik.

Mr.Robot - Yeni ( 1.Sezon )

Mr.Robot - Yeni ( 1.Sezon )
Çevresine uyum sağlayamayan,antisosyal bir kişiliğe sahip olan Elliot adındaki siber güvenlik mühendisinin bir hacker çetesiyle bağlantıya geçmesinden sonra değişen hayatı.Senenin en iddialı yapımlarından kuşkusuz.

Narcos - Yeni ( 1.Sezon )

Narcos - Yeni ( 1.Sezon )
Kolombiyanın dünyaca ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'ın hayatını belgesel tadında son derece kaliteli bir şekilde işleyen dizinin o kadar hoş bir anlatılış tarzı varki insanı bir dakika bile sıkmıyor.Dizi adeta akıyor.Hatta surf yapıyor.Bu bağlamda şahsen sadece senenin değil tüm zamanların en başarılı yapımlarından biri.

Game Of Thrones - 5.Sezon

Game Of Thrones - 5.Sezon
Kuzeyin sahipleri sonunda uyandı.Ölüler ordusuyla John Snow'un ve kuzey halklarının amansız mücadelesi 5.sezonda başladı.Aksiyon ve gerilimin hat safhada olduğu 5.sezon 2015'in en iyi sezonlarından birisi kuşkusuz.

Black Sails - 2.Sezon

Black Sails - 2.Sezon
Starz'ın Spartacus'ten sonra ki yeni bombası korsan dizisi Black Sails 2.sezonuyla adeta şov yaptı.Kaptan Flint'in geçmişte Miranda Barlow'la olan ilişkisi tam anlamıyla aydınlığa kavuşuyor.Ayrıca bu ilişkinin açığa çıkmasıyla Flint ve İngiltere'deki soylular arasında büyük bir savaş patlak veriyor.Dizinin ikinci karizmatik adamı,kötüsü Charles Vane de bu savaşa dahil oluyor.Senenin en iddialı ve keyifli yapımlarından.

House of Card - 3.Sezon

House of Card - 3.Sezon
Hollywood'un usta aktörü Kevin Spacey'in şov yaptığı Dizi House of Cards, ilk iki sezondaki muazzam kalitesini 3.sezonda da aynen sürdürdü ve 2015'in en iyi dizi sezonlarından biri şüphesiz.

Penny Dreadful - 2.Sezon

Penny Dreadful - 2.Sezon
Showtime'ın über fantastik dizisi Penny Dreadful, hikayesi kadar oyunculuğunda ön planda olduğu bir Dizi şüphesiz.Kadrosunda Eva Green,Josh Hartnett,Timothy Dalton gibi ünlü sinema oyuncularının yer aldığı dizinin ikinci sezonu ilk sezona oranla daha başarılı,daha gizemli,daha gerilimli,daha olaylı.Liste böyle gider.Çekimleri İrlanda'da devam eden diziye İrlanda'nın puslu,sisli havasının da ayrı bir hava kattığını belirtelim.

Vikings - 3.Sezon

Vikings - 3.Sezon
History Channel tarafından ilk sezonu düşük bütçeyle çekilmiş tatsız yavan bir diziyken,çoğu insanın Spartacus'e olan sevdasından, ondan beridir böyle vurdulu-kırdılı, savaşlı bir yapıma hasretinden dolayı şans verdiği bir Dizi olan Vikings'in, 2.sezonuyla birlikte artan temposu 3.sezonda tavan yaptı.Aksiyon manasında 3.sezonu epey tatmin edici olan dizinin gelecek sezonunda da bu temponun artarak devam etmesini umuyoruz.

Hannibal - 3.Sezon

Hannibal - 3.Sezon
3. ve son sezonuyla ekranlara veda eden Hannibal'ın bu sezon da insanı gerim gerim geren havası aynen devam etti.Özellikle sezonun son bölümlerine doğru artan tempo final bölümüyle de doruğa ulaştı.Açıkçası böylesine başarılı bir dizinin neden ekranlara veda ettiğini anlamak zor.

Daredevil - Yeni ( 1.Sezon )

Daredevil - Yeni ( 1.Sezon )
Gözleri çocukken geçirdiği bir kaza sonucu görmeyen ancak bu açığı her gün yaptığı antremanlarla kapatıp üstün bir işitme ve hissetme yeteneğine kavuşan Marvel'in gözüpek kırmızı şeytanı Daredevil.ABD'nin kaliteli kablolu kanalı Netflix tarafından yapılan Dizi 2015'in en iyilerinden biri.Dizinin bir kaç gün sonra çıkacak Jessica Jones'lada bağlantılı olduğunu hatırlatalım

Sense8 - Yeni ( 1.Sezon )

Sense8 - Yeni ( 1.Sezon )
Senenin dikkat çekici ve en aykırı yapımlarından.Çoğu kişinin acımasızca eleştirdiği bir çok kişinin ise yere göğe sığdıramadığı bir yapım Sense8.Dünyanın 8 ayrı yerinde birbirinden bağımsız bir şekilde yaşayan 8 kişinin aralarında ki telepatik bağlantının ortaya çıkmasıyla olayların farklı yönlere doğru gitmesini konu alan dizinin en büyük eleştririsi lgbt öğelerin bol olması.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.