OFPOF

2000'lerin en sevilen 5 çizgi filmi

-
887
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2000'lerin en sevilen 5 çizgi filmi
7.372 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2000'li yıllar belki de çizgi filmler açısından en çeşitli, en eğlenceli ve en popüler dönemdi.


1. Pokemon

2000'lerin en sevilen 5 çizgi filmi-1

2000'ler ve çizgi film dendiğinde aklımıza ilk gelen şaheser tabii ki de Ash'li, Misty'li ve Brock'lu Pokemon... Kesinlikle Pikachu, Charmander ve Squirtle'ı unutmadık. Birçok çocuğun  asla unutamayacağı bir dönemdi Pokemon. "Seni seçtim Pikachu" diyerek neyi istediğimizi hepimiz belirtmedik mi ? Pikachu ağladı diye hepimiz ağlamadık mı ? Balbasar'ın sesini çıkartmak için az mı uğraştık?

2. Kaptan Tsubasa

2000'lerin en sevilen 5 çizgi filmi-2

Bitmek bilmeyen saha, yuvarlak olduğunu sandığımız ama aslında garip bir şekle sahip olan futbol topu, arkadaşlık, dostluk ve Tsubasa. Mahalle maçlarında kaleye geçince herkes Genzo Wakabayashi olmadı mı? Topun gerisine geçince herkes bir Tsubasa kesilmedi mi ? Hyuga gibi toplara abanan olmadı mı hiç?

3. Ninja Kaplumbağalar

2000'lerin en sevilen 5 çizgi filmi-3

Pizzayı bize yemeden de sevdiren, her gördüğümüzde canımızı çektiren bir çizgi filmdi Ninja Kaplumbağalar. Donatello, Michelangelo, Raphael, Leonardo ve ustaların ustası Splinter. Yine dostluğun en güzel örneğini gösterdikleri için, iyiliğin kötülüğü  er yada geç mağlup edeceğini gösterdikleri için çok teşekkür etmek gerek kendilerine.

4. Beyblade

2000'lerin en sevilen 5 çizgi filmi-4

Başkahramanımız Takao ve tayfasının maceralarını soluk soluğa takip etmiştik. Takao, Kai, Rei, Max ve araştırmacı Beyblade'ci Bilgiç'le beraber heyecanın kesilmediği bir serüven olan bu çizgi film gerilim-dram-aksiyon-Komedi dalında hepimizin gönlüne taht kurmuştur.

5. Cedric

2000'lerin en sevilen 5 çizgi filmi-5

"8 yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok güzel!" sloganıyla herkesin aklına kazınmış  çizgi film. Baş kahramanımız sevimli sarışın Cedric ve onun biricik aşkı Chen.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık