OFPOF

20 Yıl Önce Vizyona Girmiş Dünyaca Ünlü 7 Film

-
3.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
20 Yıl Önce Vizyona Girmiş Dünyaca Ünlü 7 Film
0 izlenme
Ofpofer
-

Film dünyasında dönemine damgasını vurmuş 1998 yapımı bazı başarılı filmler.

1. Mulan

Mulan
Mulan, Walt Disney Feature Animation tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılan 1998 yapımı Amerikan animasyon filmidir.

2. Armageddon

Armageddon
Armageddon, başrollerini Bruce Willis, Liv Tyler ve Ben Affleck 'in paylaştıkları, Michael Bay'in yönettiği Amerikan filmi. Filmin müziğini Aerosmith grubu I Don't Want to Miss a Thing adlı şarkısıyla yapmıştır.

3. Er Ryan'ı Kurtarmak

Er Ryan'ı Kurtarmak
Er Ryan'ı Kurtarmak, Steven Spielberg tarafından yönetilerek, Robert Rodat tarafından yazılan, II. dünya Savaşı konulu bir savaş filmi. 

4. Aşık Shakespeare

Aşık Shakespeare
Aşık Shakespeare, 1998 yapımı romantik Komedi filmi. Filmde, Gwyneth Paltrow, Joseph Fiennes, Geoffrey Rush, Ben Affleck, Judi Dench, Colin Firth gibi isimler filmde rol alırken; filmin yönetmenliğini John Madden yapmıştır.

5. Truman Show

Truman Show
The Truman Show Andrew Niccol tarafından yazılan ve Peter Weir'ın yönettiği 1998 yapımı bir filmdir. Filmde Jim Carrey, Laura Linney, Ed Harris ve Natascha McElhone gibi yıldızlar yer almıştır. 

6. Karınca Z

Karınca Z
Karınca Z, 1998 yapımı ve Paul Weitz, Chris Weitz ve Todd Alcott tarafından yazılan Eric Darnell ve Tim Johnson'ın yönettiği, bilgisayar animasyonlu macera Komedi filmi.

7. Godzilla

Godzilla
Godzilla, 1998 yılında vizyona girmiş ABD yapımı bir bilim kurgu filmidir. 1954 yılında vizyona girmiş bir Japon filmi olan Godzilla'nın yeniden yapılmış versiyonudur. Ancak yeni senaryoda orijinaline sadık kalınmamıştır.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.