OFPOF

"Seks Satar" Deyimini Doğrulayan 10 Film

-
9.4b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
"Seks Satar" Deyimini Doğrulayan 10 Film
50.000 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Reklam sektöründen film setlerine kadar hemen her alanda gözardı edilemez bir gerçeklik; seks satar, hem de öyle böyle değil.

sinema sektörünün bir hayli yararlandığı bir konudur seks. Peynir ekmek gibi satan filmlerde mutlaka erotik sahnelerin bulunması zaruridir. Hiç bir şey bulunamazsa esas kız seksi bir hale bürünür, esas oğlan cikstir zaten.

dünya çapında isim yapan öyle filmler vardır ki, seks sahneleri uzun süre hafızalardan çıkmaz. İşte o filmlerden 10+1 tanesini sizin için seçtik.

1. Temel İçgüdü - Basic Instinct - 1992

Michael Douglas'ın Sharon Stone ve Jeanne Tripplehorn ile geçen seks sahnelerinin filmi gişede tavana vurdurduğu Temel İçgüdü'nün başarısında hiç şüphesiz seksin payı büyük.

2. Grinin Elli Tonu - 50 Shades of Grey - 2015

Son zamanların en olay filmi. merak edilen seks sahneleriyle dolu film çok satan bir romanın uyarlaması. Kimi ülkelerde seks sahneleri nedeniyle gösterimi yasaklandı.

3. Dokuz Buçuk Hafta - Nine 1/2 Weeks - 1986

Mickey Rourke ve Kim Basinger'dan insanların fantezi ufuklarını açan bir film. Bugün hala en iç gıcıklayıcı filmler listesindeki yerini korumakta.

4. Seks Oyunları - Cruel Intentions - 1999

İçerik olarak izleyiciyi tatmin etmese de sekse bakışı ile başarı gören filmlerden bir tanesi.

5. Gözü Tamamen Kapalı - Eyes Wide Shut - 1999

Tom Cruise, Nicole Kidman ve akla hayale sığmayacak bir seks düzeni. Seks üzerine kurulu bir film olmasa da hayli cömert sahneleri ile uzun süre konuşulmuştur.

6. Gökkuşağı - The Rainbow - 1989

Bin dokuz yüz'lerin başında müstehcen bulunarak toplatılan kitabın film uyarlaması. Adından uzun süre söz ettirmeyi başarmıştır.

7. Kesişen Yollar - Monster's Ball - 2001

Bu filmin iyi sattığı yetmedi, Halle Berry'e en iyi kadın oyuncu oscar'ını kazandırdı

8. Günahkar - Original Sin - 2001

Angelina Jolie ile Antonio Banderas yediklerinin hakkını sevişerek verdikler bu filmde. "Bu filmin konusunu hatırlayan var mı?" diye sorsak "evet" cevabı almakta zorlanırız herhalde.

9 . Nymphomaniac Bölüm I ve II - Nymphomaniac Vol. I & II - 2013

Neresinden bakarsan bak tamamen sevişme üzerine kurulu. Filmi duyurdukları ilk günden beri sevişiyorlar. Gerçek sahnelerin aldığı bu filmin yönetmeni ise tabii ki Lars von Trier ve bu filme bir Porno film desek abartmış olmayız.

10. Amazonda Alev Alev - Fire on the Amazon - 1993

Türkçesini şimdi biz uydurduk. Sandra Bullock ünlü olmadan önce böyle bir filmde oynamıştı desek şaşırır mısınız? Biz sizin yerinize şaşırdık bile.

BONUS - Berlin in Berlin - 1993

türk filmleri de bu yollardan geçti elbette. Sinan Çetin bu işi en iyi yapan akıllı prodüktörlerden biri. Hülya Avşar ve Cem Özer'ın oynadığı bu filmdeki Hülya Avşar'ın masturbasyon yaptığı sahne hala "acaba gerçekten yaptı mı?" sorusunu sordurmaya devam etmektedir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık