OFPOF

''Çalgı Çengi İkimiz'' Filmi Güldürmek İçin Geliyor

-
1.2b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
''Çalgı Çengi İkimiz'' Filmi Güldürmek İçin Geliyor
1.022 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İşler Güçler dizisiyle başladıkları başarılı komedi serüveni, Düğün Dernek adlı seri filmleriyle perçinleyen Ahmet Kural ve Murat Cemcir geri dönüyor.

İşler Güçler dizisiyle başladıkları başarılı Komedi serüvenini, Düğün Dernek adlı seri filmleriyle perçinleyen Ahmet Kural ve Murat Cemcir, sinemaseverlere bir sürpriz yaparak 2017 Ocak ayında ‘Çalgı Çengi İkimiz’ isimli filmleriyle beyazperdeye çıkmaya hazırlanıyor. 2010 yılında ilki çekilen ve hatırı sayılır bir kitle tarafından ‘kült’ ilan edilen ‘Çalgı Çengi’,  ‘Çalgı Çengi İkimiz’ ile bu defa Salih ve Gürkan’ın yepyeni hikayeleriyle izleyicinin karşısında olacak. İkilinin her dakikası ayrı bir macera dolu filminin senaryosu, yine Selçuk Aydemir’in kaleminden çıkıyor. 

Düğün Dernek ve Düğün Dernek: Sünnet adlı filmleriyle yaklaşık 14 milyon sinema izleyicisine ulaşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, yeni filmleri ‘Çalgı Çengi İkimiz’i ‘TR 40 33 Productions’ adlı yapım şirketi çatısı altında çekecek.

film Konusu 

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yanı sıra sürpriz oyuncularla da sinemaseverlere kahkaha dolu dakikalar vadeden yapımda, altı yıl önce bulaştıkları mafya tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu maceraları devam ediyor. ‘Çalgı Çengi İkimiz’ de sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına hiç beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrolleri paylaşan Ahmet Kural, Gürkan rolünü, Murat Cemcir ise Salih rolünü canlandırıyor. Oynadıkları roller belli olmasada yan rollerde Bora Akkaş ve Cahit Gök oynuyor.

Vizyon Tarihi

6 Ocak 2017

Fragman:


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık