OFPOF

ZTE Nubia Z17 Mini Mayıs Ayında Piyasaya Sürülecek

-
346
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
ZTE Nubia Z17 Mini Mayıs Ayında Piyasaya Sürülecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çin'den başka pazarlarda sadece birkaç ZTE Nubia markasına sahip cihaz piyasaya sürüldü ve satıldı, ZTE Nubia Z17 Mini bunlardan birisi olacak.

ZTE'nin alt markası Nubia, dün yeni özellikli akıllı telefonu Z17 Mini'yi, çift arka kamera, 6 GB RAM ve diğer etkileyici özellikleri ile birlikte tanıttı. akıllı telefon kullanıcılar için hazırken 13 Nisan'da Çin'de satışa çıkacak olan ZTE, satış stratejisini bu sefer değiştirebilir.

ZTE tarihine bakıldığında, sadece birkaç Nubia markalı cihaz Çin dışında diğer pazarlarda satılıyordu. Ancak, bu sefer özellikle Z17 Mini ile, şirket geleneksel satış sürecini ihlal ediyor ve tükenmiş gibi görünüyor. Ve Roland Quandt'ın son tweet'ine göre, telefon Mayıs sonundan itibaren Avrupa, Hindistan ve diğer ülkelerde kullanıma sunulacak.

Yine de hiçbir fiyatlandırma ayrıntısı ortaya çıkmadı. Çin'de Z17 mini, kabaca 1,699 yuan fiyatla satışa sunuluyor, bu da yaklaşık 919 türk lirası fiyata denk geliyor. Ancak Avrupa'ya nakliye masrafları ve vergiler gibi diğer masraflar düşünüldüğü zaman cihazın tüm dünyada satışa sunulma fiyatı değişiklik gösterecektir.

Ancak her ne olursa olsun yeni Nubia Z17 Mini akıllı telefon etkileyici özellikler içeriyor ve çeşitli pazarlarda kullanıma açan şirket gerçekten ilgi duyan tüketiciler için iyi bir haber verdi. Öte yandan, bu tür satış yöntemlerini benimseyerek, şirket diğer pazarlarda da popülaritesini artırabilir.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık