OFPOF

Yeni Akıllı Telefon Comio P1 Piyasaya Sürülmeye Hazır

-
284
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Akıllı Telefon Comio P1 Piyasaya Sürülmeye Hazır
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çin’de üretimi yapılan yeni düşük bütçe dostu akıllı cihaz Comio P1, 5.000 mAh bataryası ile dikkat çekiyor.

Büyük ölçüde Çinli oyuncuların hakim olduğu Hintli akıllı telefon pazarında yeni bir katılımcı var: Comio. Topwise Communications tarafından desteklenen Comio, Yeni Delhi'de düzenlenen bir etkinlikte Cuma günü üç akıllı telefon duyurdu. Şirket, odağı şimdilik bütçe segmentinde kalacak ve Comio'nun yeni cihazlarının fiyatı Hindistan para birimi ile 5999 Rs ila 9999 Rs arasında değişiyor.

Amiral gemisi akıllı telefon olan Comio P1, büyük bir 5.000 mAh pil içeriyor. Comio S1 ve C1 sırasıyla Rs 8,999 ve Rs 5,999 gelir. Her üç akıllı telefon da, fiyat noktası göz önüne alındığında büyük olan Android 7.0 Nougat'ı çalıştırıyor. Comio P1 ile başlatma etkinliğinde biraz zaman geçirdik ve telefonun ilk izlenimi şöyledir:

Comio P1, metal bir unibody tasarımı ve dokulu çerçeveleri spor bir görünüm kazandırmış. Cihaz 177 gram ile birazcık ağır gibi, ancak unutmayalım ki 5.000 mAh büyük bir pil. Comio P1, pazardaki diğer ucuz telefonlara veya Xiaomi Redmi serisi cihazlara benzemektedir.

Arka tarafında dairesel parmak izi tarayıcı var ve alttaki hoparlör ızgarasına ev sahipliği de oldukça dikkat çekici.

Comio markası parmak izi sensörünün hemen altında. Akıllı telefonun sol üst köşesinde arka kamera ve LED yanıp sönüyor. Tüm bunlar standart ve düşük bütçeli akıllı cihazlar için normalleşmiş tasarım örnekleridir.

Kaynak: indianexpress.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık