OFPOF

Xiaomi Mi 6 ABD, Avrupa ve Hindistan'da Satışa Sunulmayacak

-
388
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi Mi 6 ABD, Avrupa ve Hindistan'da Satışa Sunulmayacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin yakın tarihte çıkardığı en son akıllı telefonu ABD, Avrupa ve Hindistan'da satışa sunulmayabilir.

Xiaomi Başkan Vekili Wang Xiang, şirketin Xiaomi Mi 6 akıllı telefonunu ABD veya Avrupa'da yayınlamak için herhangi bir planı olmadığını söyledi. Hindistan'da ise Xiaomi Mi 6 dışında başka bir akıllı telefon duyuracak.

Engadget ile yapılan röportaja göre, Wang Xiang, Xiaomi'nin hizmet ettiği 30 ülkeye odaklanmak istediğini ve sadece bu ülkeleri genişletmek için çalıştıklarını belirtti. Başkan vekili, Xiaomi'nin Mi 6'yı ABD ya da Avrupa'da satışa çıkarma gibi bir planının olmadığını da doğruladı.

Xiang, mühendislerin tüm taşıyıcılarla uyumlu olmasını sağlamak için ABD'de piyasaya çıkarma için gereken kesin testi beklemeyi göze alamadığını da belirtiyor. Bununla birlikte, Xiang, Xiaomi Mi 6 umutlarının ABD'de yayınlanmasına ilişkin kapıyı tamamen kapatmadı ve bir başka röportajda CNET'e, ABD'de cihazların piyasaya sürülmesinin önümüzdeki iki yılda yani 2019'da başlayacağını söyledi.

Diğer yandan kaynaklar India Today's Tech'e de, Hindistan'da amiral gemisi Xiaomi Mi 6 akıllı telefonun gelmeyeceğini doğruladı. Xiaomi Mi 6'nın Hindistan'da çıkmamasının birçok nedeni var. Xiaomi telefonlarından bazılarının Hindistan'da satmak için çok pahalı olduğunu düşünüyor ve Xiaomi henüz bu yola çıkmaya hazır değil gibi görünüyor.

Kaynak: droidreport.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık