OFPOF

Xiaomi mi 6, 256 GB Depolama Kapasitesi ile Gelebilir

-
418
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi mi 6, 256 GB Depolama Kapasitesi ile Gelebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin Mi 6 telefonu ile ilgili her geçen gün söylentiler çıkmaya devam ediyor.

Çinli üreticinin yaklaşan amiral gemisi olan Xiaomi Mi 6 ile ilgili söylentiler artıyor. Daha önce Mi 6'nın piyasaya sürülmesi Nisan ayında gerçekleşeceği yönünde söylentiler çıkmıştı ancak Snapdragon 835 SoC tedariğindeki sıkıntıya bağlı olarak aynı cihazın duyurulması Mayıs ayına ertelendi. Şimdi, Mi 6'ya ait olduğu iddia edilen bir ekran görüntüsü, telefonun üst düzey varyantının olası özelliklerini gösteriyor. Ekran görüntüsünden, ileri teknoloji ürünü Mi 6'nın 6 GB RAM, MIUI 8'e dayanan Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile geleceğini tahmin edebiliriz.

Paylaşılan ekran görüntüsü yaklaşmakta olan Xiaomi akıllı telefonunun diğer pek çok ayrıntısını açıklamadı. Verilen bilgiler kullanılarak Mi 6'nın, Full HD 1080p, 5.7 inç ekran ve Mi Note 2 gibi çift objektifli bir kamera kurulumu ile geleceği söylenebilir. Ve Xiaomi Sony IMX400 serisinin görüntü sensörünü kullanabilir.

İşlemci tarafında ise Mi 6'nın Snapdragon 835 işlemcisini kullandığı söylendi. Ardından, bu SoC'nin tedariğindeki eksiklik nedeniyle cihazın duyurulmasının Mayıs ayına ertelendiği iddia edildi. Daha sonra, Xiaomi telefonunun Snapdragon 821 SoC'yi başlangıçta SD835 yonga seti ile ilgili sorunlar çözülene kadar kullanabileceğine ilişkin raporlar vardı. Bu bize, Snapdragon 821 SoC'yi amiral gemisinde kullanarak Xiaomi'nin HTC ve LG'nin ayak izlerini takip edeceği sonucuna varıyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık