OFPOF

Xiaomi, Gurgaon'daki En Büyük Mi Home Mağazasını Açıyor

-
317
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xiaomi, Gurgaon'daki En Büyük Mi Home Mağazasını Açıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hindistan'ın en büyük ikinci akıllı telefon markası olan Xiaomi online ve yerel mağazalar ile de büyümeye devam ediyor.

Bu çeyrekte Hindistan'ın en büyük ikinci akıllı telefon markası olan Xiaomi, çevrimiçi satışta da ciddi bir şekilde gelişmeye devam ediyor ve 19 Ağustos'ta Gurgaon'daki dördüncü ve en büyük Mi Home mağazasını açacak.

Xiaomi Hindistan genel müdürü Manu Jain, mağazanın ilk Bengaluru mağazası açacağını açıkladı. Ambience Alışveriş Merkezi’nde yer alacak bu Mi Home büyüklüğü ve ürün çeşitliliği ile adından çokça söz ettireceğe benziyor.

Hindistan'daki ilk üç yıl boyunca, Xiaomi yalnızca çevrimiçi alanda çalışıyordu. Ancak şimdi, akıllı telefon alanındaki diğer şirketlerden çok farklı olsa da, Çinli akıllı telefon üreticisi çevrimdışı perakende alanlarında agresif olarak genişlemek zorundadır.

Tipik olarak, akıllı telefon dağıtım kanalı, telefonun kanalın uzunluğunu dolaştığı zamana kadar perakende fiyatının önemli ölçüde arttığını söyleyen pek çok arabulucuyu içeriyor.

İnsanlar Xiaomi'den bir bütçeyle telefon temin etmesini beklediklerini göz önüne alındığında, şirketin geleneksel modeli takip etmenin hiçbir yolu yoktu.

İlk perakende kanalı, Croma, Vijay Sales gibi Geniş Biçimli Perakendeciler ve Xiaomi akıllı telefonlarını marjinal bir mark-up ile satan ortaklık içindedir. Şirket, perakende zincirinin popülaritesini arttıran çok sayıda potansiyel müşteriye maruz kaldıkça, Xiaomi için de iyi çalışıyor.

Kaynak: indianexpress.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık