OFPOF

Turing Adı ile Yeni Bir Akıllı Telefon Markası Çıkış Yaptı

-
468
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Turing Adı ile Yeni Bir Akıllı Telefon Markası Çıkış Yaptı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nokia fabrikasında tasarlanan bu cihaz üst düzey asistan deneyimi ve tasarımı sunuyor.

akıllı telefon piyasasında ayakta durmak kolay değil. Apple ve Samsung Electronics, piyasaya hoş gelen ve iyi çalışabilen yüksek performanslı telefonlarla kilitlenmiş durumda. Turing Robotic Industries'den gelen cevap? Sir Alan adlı dijital bir asistan tarafından denetlenen üst düzey bir konsiyerj hizmetiyle bağlantılı 1,600 dolarlık bir telefon.

İtalyanca "meraklı" anlamına gelen Appassionato, Los Angeles merkezli ve telefonun Finlandiya'daki eski bir Nokia fabrikasında tasarlanması ve kurulmasıyla yakından takip edilen Turing'in en son çabası. Gadget sıvı metalden yapılmış, 5.5 inçlik bir OLED ekrana sahip ve Android'in özel bir sürümünü çalıştırıyor.

Appassionato'nun arka tarafında, aydınlatma koşullarına bağlı olarak renk değiştiren kuş tüyü tasarımı da bulunuyor. Telefon şık ama Turing İcra Kurulu Başkanı Syl Chao ana cazibe merkezi konsiyerj hizmetini görüyor. Chao, röportajda Sir Alan, gezi rezervasyonu, akşam yemeği rezervasyonları yapma ve konser biletleri temin etme konularında ustalık sahibi olduğunu söyledi. Diyelim ki çocuğunuz yarın doğum günü partisi için bir penguen istiyor. Sir Alan bunu gerçekleştirebilir. Bir testte, dijital şövalye, Boeing 767'de San Francisco'dan Honolulu'ya (385.000 ABD doları) tek yönlü charter uçuşu yaptı.

Sir Alan sonunda istediğini tahmin etmek yapay zeka kullanacak ve istediğiniz zaman söylemeye gerek yok. Servise iki yıllık abonelik için 1000 $ ödeniyor.

Turing, lüks bir akıllı telefon satmaya çalışan en yeni şirkettir.

Kaynak: indianexpress.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık