OFPOF

Samsung Galaxy Tab S3 İçin İlk İzlenimler Olumlu Geldi

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy Tab S3 İçin İlk İzlenimler Olumlu Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni Samsung Tab S3 iPad Pro'ya rakip olabilecek yetenekli bir tablet olarak değerlendirildi.

Samsung Mobile, en yeni tableti S Tab diziliminde olan Samsung Galaxy Tab S3'ü piyasaya sundu. Bu yeni güncelleme, Tab S2 Hindistan'da başlatıldıktan neredeyse iki yıl sonra geliyor. Tab S3, yakın zamanda güncellenmiş iyi bir Android destekli tablet isteyen kullanıcılar için çok gerekli bir güncellemedir. Tablet, muhtemelen Hindistan pazarında Android çalıştıran en etkileyici tekliflerden biridir.

Hint pazarı için Hindistan para birimi ile 47.990 R $ fiyatla satışa sunulan Galaxy Tab S3, perakendecilerde 20 Haziran'dan itibaren online ve offline olarak satışa sunulacak. Samsung Galaxy Tab S3'ün piyasaya sürülmesi, Galaxy Tab S serisi için yenilenmesi gereken bir yenileyiciydi ve ilk kez bu yılın Barselona'daki Mobile World Congress 2017'de ilan edildi.

Galaxy Tab S3, metal gövde ve 6 mm kalınlığa sahip cam sırtla şık bir cihazdır. Gıcırtısız kısımları olmayan elinde birinci sınıf bir his var. Bu, Samsung'un tableti üretmek için yüksek kaliteli malzemeler kullandığını teyit eder. 434 gramda hafiftir, bu nedenle elinize 9.7 inçlik tableti vererek vergilendirilmemektedir.

Galaxy Tab S3 en yeni işlemci veya uçtan-uca ekran gibi kanayan kenar teknolojisi ile gelmiyor. Ancak cihaz, mobil verimlilik üzerine odaklanmak isteyen kişiler için uygun özellikleri barındırıyor. Adreno 530 ile birlikte 2,15 GHz hızında çalışan bir Qualcomm Snapdragon 820'yi de içeriyor. Cihaz aynı zamanda 9.7 inç HDR Süper AMOLED paneli de taşıyor.

Cihaz, 263 PPI piksel yoğunluğuyla 1536 x 2048 efektif çözünürlüğe sahip 9.7 inç HDR Süper AMOLED panelini de spor yapıyor. Canlı renklerle iyi görüş açısına sahip olan şirket, önümüzdeki HDR içeriği için HDR'ye hazır olduğunu iddia ediyor. Sekme S3'ün kenardan kenara ekran yok çünkü bu çerçeveler cihazı elinizde tutmak için gereklidir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık