OFPOF

Samsung Galaxy Note 8, Çift Arka Kamera Kurulumu ile Gelebilir

-
325
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy Note 8, Çift Arka Kamera Kurulumu ile Gelebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 ile ilgili yeni söylentiler gelmeye devam ediyor.

Samsung, bir sonraki amiral gemisi cihazı olan Galaxy Note 8'i bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürmek için hazırlanıyor gibi görünüyor. İnternet üzerinde sayısız sızdırılmış görüntüler ve spekülasyonlar akıllı telefonla ilgili olası ayrıntıları ortaya çıkardı.

Yeni bir gelişme, yaklaşmakta olan Galaxy Note 8'in kamera kurulumu ile ilgili yeni bilgileri internet ortamında ortaya çıktı. Daha önceki söylentiler, Note 8'de çift arka kamera kurulumunun varlığına dikkat çekiyordu ve son sızıntı aynı konuda daha fazla bilgiyi ortaya koydu. Aynı şekilde ilerleyen Galaxy Note 8'in arkasında iki adet 13 MP kamera bulunabilir. Rapor, kamera modüllerinin Samsung Electronics ve Samsung Electro-Mechanics tarafından yapılabileceğini de ileri sürüyor.

İnternet ortamında ortaya çıkmış Weibo haberine göre, Samsung'un üç tür çift sensörlü kamera modülü geliştirdiği bildiriliyor. Değişik çözünürlükteki modüllerin kombinasyonlarını veya bokeh efektleri için RGB ve monokrom sensörler ile standart ve telefoto lensler içeren bir kurulum olabileceği söyleniyor. Yaklaşan cihaz için Samsung'un hangi sensör tipi seçebileceği konusu ise henüz belli değil.

Son zamanlarda, Samsung Galaxy Note 8'in ekran altında bir parmak izi tarayıcısı kullanmayacağını gösteren raporlar geldi. Bunu takiben, arka tarafa monte edilmiş bir dairesel parmak izi tarayıcının varlığını gösteren bir çizim de ortaya çıktı.

 

kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık