OFPOF

Samsung Galaxy J7 (2016) 4 Yaşındaki Bir Çocuğun Elinde Patladı

-
392
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy J7 (2016) 4 Yaşındaki Bir Çocuğun Elinde Patladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung'un bir akıllı telefonu daha patlamaya sebep oldu, bu sefer 4 yaşındaki bir çocuğun elinde patladı.

Samsung Galaxy Note 7 fiyaskosu akıllı telefon dünyasında büyük bir heyecan oluşmasına sebep olmuştu. Note 7'deki sorun büyük oranda bir tasarım hatasından veya başka bir deyişle akıllı telefonun hatalı bir pille birlikte gelmiş olması sebebiyle ortaya çıkmıştı.

Kullandığınız akıllı telefonunuzun bile kendiliğinden yanma veya patlama ihtimali bulunuyor. Bunun ana sebebi, hatalı bir şarj cihazı kullanıyor olmanız, şarj kablosuyla ilgili bir sorunun olması ya da sadece pilin hatalı olması olabilir. Bu nedenle, akıllı telefonunuzun farklı davranıp davranmadığını kontrol etmeniz veya bir servis merkezinde kontrol etmeniz daha iyi olacaktır.

Bununla birlikte, Valuewalk'tan gelen yeni bir haber Samsung Galaxy J7 (2016) model akıllı telefonun dört yaşındaki birinin elinde patladığına dikkat çekti. Ayrıca yayın, bir Facebook grubundaki bir kaynaktan tüm bilgiyi aldığını yazıyor. Pakistanlı Naureen Ahsan'ın patlayan bir Samsung Galaxy J7 fotoğrafını paylaştığı bildirildi.

Patlamanın ardından Naureen şu şekilde yazdı: "Bugün kızımın mobil Samsung Galaxy J7 (2016) akıllı telefonu aşırı ısınma veya gecikme yaşaması sebebiyle patladı... Bu resmi Samsung'un resmi sayfasıyla paylaşamıyoruz. 4 yıllık yeğenim Konuşan Tom oyununu oynuyordu ve telefon aşırı ısındı ve bir patlama oldu. Çok şükür o güvende ve kızım da güvende... Ama bu olay hepimiz için korkunçtu."

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık