OFPOF

Samsung, Devasa Boyutlardaki Yeni QLED TV'leri Piyasaya Sürdü

-
354
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung, Devasa Boyutlardaki Yeni QLED TV'leri Piyasaya Sürdü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung, Salı günü bu yılın başında Paris'te düzenlenen bir etkinlikte yayınlanan yeni QLED TV'lerini Hindistan'da tanıttı.

Hindistan'da beş modelin tanıtımına başlayan Samsung, yeni Q7, Q7F, Q8, Q8C ve Q9 QLED TV modellerini bu ay Hindistan'da satışa sunacak.

Güney Koreli elektronik devi, yeni QLED TV'ler için önceden rezervasyon teklifi de verdi. Tüketiciler, 2 Mayıs ve 21 Mayıs Salı günleri arasında bir QLED TV rezervasyonu yaparsa, Gold renk varyantıyla Samsung Galaxy S8+ akıllı telefona ücretsiz olarak sahip olacaklar.

Samsung Q7, Q8, Q8C ve Q9 55 inç, 65 inç ve 75 inçlik panel boyutlarında satışa sunulacakken, Samsung Q7F sadece 55 inç ve 65 inçlik panel boyutlarında satışa sunulacak.

Hatırlanması için Samsung'un yeni QLED TV'leri, ışığın yeni boyutlu ışığa dönüştüğünü söyleyen nano boyutlu parçacıklar olan Quantum Dot teknolojisine dayanıyor. Samsung, teknolojinin daha koyu siyahlara ve daha parlak beyazlara izin verdiğini belirtiyor. Televizyonlardan 1,500 ila 2,000 nits arasında parlaklık seviyeleri beklenebilir. TV'lerin aynı zamanda %100 renk hacmi üretebilecekleri de söyleniyor.

Samsung, yeni QLED TV'lerin ses kontrolü de dahil olmak üzere yeni bir akıllı TV arayüzü içerdiğini söylüyor; Android ve iOS'ta Samsung Smart View uygulaması desteği; Samsung TV Plus hizmetleri ve bir Shazam müzik servisi bu televizyonlarda bulunan yeni özellikler arasında olduğu belirtildi.

Kaynak: gadgets.ndtv.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık