OFPOF

OnePlus 6 Konsept Tasarımı Sızdırıldı

-
282
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 6 Konsept Tasarımı Sızdırıldı
0 izlenme
-

OnePlus 5 ile iPhone tasarımı kopyalayan OnePlus yeni trend tasarımlara uyacak gibi görünüyor.

Bu Haziran ayında satışa sunulan OnePlus 5, tüketicilerin karışık tepkileri ile karşılandı. Telefonun ekrandaki Jelly efekti gibi bazı kusurları vardı, iPhone 7'in tasarım dilini kopyaladı ve firmanın aynı zamanda OnePlus 5'in OS’lerdeki karşılaştırma puanları ile oynadığı ortaya çıktı ve bu da kullanıcılar tarafından sert tepkiler ile karşılandı.

Ancak, telefon performansı testi genel olarak iyi geçti ve dezavantajlara rağmen hala iyi sayılan bir cihaz olarak tanımlanıyor. Yayınlanmasından iki ay sonra, Upcomingphones.net bize yeni nesil OnePlus cihazının konsept tasarımını açıkladı. OnePlus gelecek yıl bir cihaz başlatacak ve bu yeni telefonun OnePlus 5T veya OnePlus 6 olması beklendiği söyleniyor. Bize gösterilen konsept tasarımı, belki de OnePlus'ın çerçeve kemerli olmamaya odaklanabileceğini ortaya koyuyor. Samsung Galaxy S8, Not 8 veya LG V30 gibi ekran.

Telefonun alt kısmında kesinlikle çerçeve yok; üstte ise 16 MP çözünürlük, ön flaş ve Retina tarayıcı bulunan çift önlü bir kameranın görüldüğü çok kısa bir çerçeve var.

Ayrıca, ekranın altında parmak izi sensörü bulunan 5.5 inçlik bir QHD AMOLED ekran olduğu iddia edildi. Bu, Apple'ın gelecek iPhone 8’de planladığı bir şey.

Sızıntılar, telefonun 25 MP çözünürlüklü arka-çift-kameraya sahip olduğunu iddia ediyor. RAM, 32 GB, 128 GB ve 256 GB dahili bellek seçenekleriyle 8 GB olacak. Pil, 4000 mAh'ye yükseltilebilir ve ayrıca kablosuz şarjı destekleyebilir.

OnePlus ayrıca telefonlarını su ve toz geçirmez hale getirebilir. Telefonun arka kısmındaki OnePlus logosunun, kalp hızı, hemoglobin seviyesi veya başka bir şey izlemek için biyometrik sensörleri içerdiği düşünülüyor. Telefonun Jet Siyah, Altın ve İnci Beyaz olmak üzere üç renkte olduğu iddia edildi.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık