OFPOF

OnePlus 5, 8 GB RAM ve Çift Kamera ile Gelebilir

-
305
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 5, 8 GB RAM ve Çift Kamera ile Gelebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

OnePlus'ın yeni amiral gemisinde diğer markalarınkine göre 2 kat daha fazla RAM kullanacağı söyleniyor.

Üst düzey özellikleri ve oldukça ucuz akıllı telefonları ile tanınan OnePlus'ın şu an gelecek nesil OnePlus 5 telefonu hakkında söylentiler dolaşıyor. Çin'de 4 sayısı kötü şans olarak kabul edildiğinden OnePlus serisinde kullanılmayacağı biliniyor.

Yani, OnePlus 3T'nin halefi, OnePlus 4 olarak değil OnePlus 5 olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Selefleri gibi, şirket de bu telefonu ileri teknoloji özellikleri ile piyasaya sürecek. En yeni söylentilere göre yaklaşmakta olan telefonun diğer amiral gemisi akıllı telefonlarda bulunan RAM miktarının iki katı olan 8 GB RAM ile geleceği söyleniyor. Önceki model olan OnePlus 3, 6 GB RAM içeriyordu.

Daha önce sızdırılmış olan diğer özellikler, işlemciyle ve bu cihazın diğer temel özellikleri hakkında bilgi veriyor. Bu telefonun Samsung Galaxy S8'de kullanılan Snapdragon 835 yongaseti ile güçlendirileceği söyleniyor.

OnePlus 5, 1440 x 2560 çözünürlükte bir ekrana sahip olacak. Daha önceki cihazlarda kullanılan 1080 x 1920 (Full HD) çözünürlüklü ekrandan daha yüksek çözünürlüğe sahip olacak ve bir yenilik sağlayacak. Ayrıca birkaç söylentide de bu cihazda çift kamera bulunacağı söyleniyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık