OFPOF

Nokia 5, 15 Ağustos’ta Satışa Çıkacak

-
313
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia 5, 15 Ağustos’ta Satışa Çıkacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nokia 3'ün ardından Nokia’nın başarılı Android servisi 5. seri ile devam edecek.

Nokia 3'ün ardından, Nokia'nın Android serisi Nokia 5 ile devam edecek, HMD Global'in Ağustos ayı ortalarında piyasaya çıkacağını doğruladıktan sonra 15 Ağustos'ta satışa sunulacağı kesin bir şekilde belirtildi.

Ağustos ayı ortasına kadar satışa sunulacak olan Indian Express hakkındaki bir rapora göre, Salı gününden itibaren satışa sunulacak.

Bu arada GizBot, Finlandiyalı şirketinin üretim ortağı HMD Global'den Nokia 5 satışlarının Bağımsızlık Günü'nde başlayacağını doğruladı.

Orta sınıf akıllı telefon için çevrimiçi ön rezervasyon 7 Temmuz'dan itibaren başladı. Ön rezervasyonlar yalnızca Delhi NCR, Mumbai, Chennai, Bengaluru, Haydarabad, Kolkata ve Pune gibi seçilmiş şehirlerde sunuldu.

Nokia 3, 9.499 R. fiyatlı iken, Nokia 5 Rs 12.899 az Nokia 6 fiyatlı olması beklenmektedir. Nokia 5 ve Nokia 6 sürümlerinin Mallar ve Hizmet Vergisi (GST) girişi ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabileceği, bununla birlikte satışa hazır olduğu da kabul edildi.

Nokia 6'nın 23 Ağustos'tan itibaren Amazon'da satışa çıkması bekleniyor ve Nokia 3, Chroma çevrimiçi ortamında satışa sunulmuşken, Nokia 5'in yakında bu kanallardan satışa sunulması beklenebilir.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık