OFPOF

Nokia 10 İçin Tasarım Görüntüleri Sızıntısı Geldi

-
4.7b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia 10 İçin Tasarım Görüntüleri Sızıntısı Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nokia'nın Penta Lens kamera kullanacağı yeni amiral gemisi Nokia 10'un tasarımı sızdırıldı.

Nokia'nın Penta Lens kamera kullanmaya başlayacağı ve tasarımda büyük değişiklikler yapacağı Nokia 10 sızdırıldı. Sızdırılmış görüntüler, şirketin gelecek zamandaki amiral gemisi olacak cihazın benzersiz bir şekilde tasarım kullanacağını gözler önüne seriyor diyebiliriz.

Nokia Power User tarafından bildirilen fotoğraf makinesinin taslağı, akıllı telefonun arka tarafındaki dairesel bir çerçevenin içine yerleştirilen iki lensli bir kamerayı tasvir ediyor. Bu cihazın henüz resmileşmeme ile birlikte Nokia 10 olduğu iddia ediliyor. Diğer lenslerin modülün içinde gizlenmesi bekleniyor. Görüntüye göre, dikey olarak hizalanan kamera modülünün her iki yanında bir mikrofon ve bir flaş kamera var. Parmak izi tarayıcı da akıllı telefonun arka kısmında yer alacağa benziyor.

Objektifleri yapan Zeiss, geçtiğimiz günlerde bir "Miniature zoom camera" patentini alarak dikkatleri üzerine çekmişti. Şirket tarafından patentli kamera, ana mercek haline gelmek üzere dönen, dairesel bir tarzda düzenlenmiş çok sayıda merceğe sahiptir. Kamera, cihaza yerleştirilen diğer lensleri göstermez. Kullanıcı, döndürerek ve ana kamerayla birden çok sensörü hizalayarak kameranın odak uzaklığını değiştirebilir.

Nokia 10 İçin Tasarım Görüntüleri Sızıntısı Geldi-0ul51wtqdk

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık