OFPOF

Moto X4'ün Tüm Özellikleri Sızdırıldı

-
276
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto X4'ün Tüm Özellikleri Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

12 MP çift arka kameraya, Snapdragon 630 işlemciye ve daha fazlasına sahip olan cihaz için tüm özelliklerin detayı ortaya çıktı.

Yakında piyasaya çıkması beklenen Moto X4, sızıntı yapan birçok haber yayınlıyor. Zaten telefonun sızdırılmış görüntülerini gördük, bir metal gövde ile geleceklerini biliyoruz, bir çift kamera ile çok daha kaliteli görüntüler sağlayacak ve işlemci gücü ile de performansı yüksek olacak.

Bu yeni sızıntı ile FCC sertifikasyon bağlantısı çevrimiçi sızdırılmış ve birisi de Moto X4'ün donanım ayrıntılarının çoğunu bulabiliyor.

Spesifikasyonlara göre, Moto X4, Adreno 508 GPU ile birlikte 2.2 GHz'e kadar bir oktak çekirdekli işlemci barındıracak olan bir Qualcomm Snapdragon 630 yongasetini barındıracak. Telefonun Gorilla Glass 3 tarafından korunan 5,2 inç Full HD AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor.

Moto X4, 4 GB RAM barındıracak ve microSD kartı kullanarak 256 GB'ye kadar genişletilebilen 64 GB'lik dahili depolama kapasitesiyle gelecek. İlginçtir, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip varyant Asya Pasifik bölgesi için üretilecekken, 3 GB RAM ve 32 GB kapasiteli mobil cihazların şimdilik sadece Avrupa pazarında yer alması bekleniyor.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık