OFPOF

Minimalist Telefon ''The Light Phone'' Yakında Çıkacak

-
434
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Minimalist Telefon ''The Light Phone'' Yakında Çıkacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Minimalist takıntısı olanlar ve tüm akıllı cihaz karmaşıklığından kurtulmak isteyenler için elit görünümlü bir cihaz tasarlandı!

Bu minimalist cep telefonu, mümkün olduğunca basit olacak şekilde tasarlanmıştır.

Akıllı telefonlar hayatımızda artık her yerde bulunuyor diyebiliriz. Bilinmeyen ve sanal çevremizde gezinmek, bilgiye bakmak ve giderek büyüyen bir uygulama koleksiyonuna sahip insanlarla iletişim halinde kalmak için onlara fazlasıyla güveniriz ve asla yanımızdan ayırmayız. İnsanlar bu karmaşayı ortadan kaldırmak isteyebiliyor bu yeni ve minimalist bir telefon sayesinde karmaşıklık sona erecek ancak yine de erişilebilir ve çevrimiçi kalacak şekilde tasarlandı.

 

Bir kredi kartının boyutunda olan The Light Phone, tamamen soyutlanmış halde. Aramaları alabilir ve dokuza kadar numarayı saklayabilir ve saati söyleyebilir. Ve bu kadar. Hiçbir mesaj yazma, e-posta veya başka bir şey yok. Bu aynı zamanda bir akıllı telefonla eşleşen bir bluetooth aksesuarı değil, kullanıcılar bir hesap açıyor ve çağrıları cihazdan ve cihazdan ileten mevcut akıllı telefonlarına bir uygulama kuruyor. Ayrıca, kullanıcıların ikinci bir sayının bakımı konusunda endişelenmeleri gerekmediği anlamına gelir.

 

SIM kart girişi bulunuyor ve 2G GSM şebekesinde çalışıyor. Şirkete göre, bekleme modunda üç gün sürecek ve Android'in en basit hali çalıştırıyor. Ayrıca siyah ve beyaz da tasarlanıyor.

 

Telefon ilk olarak 2015 yılında Kickstarter'da piyasaya sürülmüştü. Projeye destek verenler artık 150 $ için ön sipariş verebilirler. Telefonun Mayıs ayının sonunda piyasaya çıkması bekleniyor ancak şu an yalnızca ABD'de mevcut.

Kaynak: uk.pressfrom.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık