OFPOF

Microsoft'un Surface Cihazları Beğeni Topluyor

-
265
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Microsoft'un Surface Cihazları Beğeni Topluyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hem fiyatı hem de özellikleri ile dikkat çeken Surface Pro ve Surface Laptop incelemelerden tam not almayı başardı.

dünya teknoloji devi Microsoft yeni Surface cihazları ile oldukça beğeni toplamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Surface Pro vs Surface Laptop cihazlarını tanıtan Microsoft bazı konularda üstün değişiklikler yapmış durumda.

Surface Laptop tanıtımından sonra bir aydan kısa sürede Microsoft, popüler "Surface Pro" serisi hibrid "tablet-dizüstü" aygıtların bir sonraki güncelleştirmesini yayınladı. Basitçe yeni Surface Pro olarak adlandırılan cihaz aslında önümüzdeki Surface Pro 4'ten çok da farklı değil.

İlginç bir şekilde Surface Pro, 15 Haziran 2017'de Surface Dizüstü Bilgisayarı ile aynı tarihte belirli pazarlarda müşterilere sevkiyat yapılıyor.

Her ikisi de kıyaslanabilir fiyatlara sahip ve aynı zamanda Apple'ın taşınabilir bilgisayarları ile de yarışacak gibi görünüyor.

Dolayısıyla, 1000 Dolar veya daha fazla maliyetli yeni bir bilgisayar satın almak istiyorsanız yeni Surface cihazlar oldukça iyi bir tecrübe olabilir.

Surface Pro, aslında 12.9-inç iPad Pro gibi büyük bir tablet ancak Intel işlemci ve eksiksiz bir USB bağlantı noktasıyla daha fazla laptop’a da benziyor.

Microsoft bunu "en çok yönlü dizüstü bilgisayar" olarak adlandırabilir ancak klavyenin ve izleme dörtgeni kapağının ayrı olarak satıldığını da unutmamak gerek.

780 gram civarında olan cihaz toplamda ek parçalar ile 1.2 kg civarında ağırlığa sahip oluyor ve bu da oldukça hafif kategorisinde yer alıyor diyebiliriz.

Surface Pro'nun Surface Laptop'unun 13.5-inç ekranından yaklaşık 1 inç daha küçük Surface Pro'nun 2736 x 1824 piksel çözünürlüğünün daha yüksek olması, 267 PPI'de daha piksel yoğunluğa sahip olduğu anlamına geliyor bu da daha iyi grafik tutkunları için önemli bir fark yaratıyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık