OFPOF

Merakla Beklenen Çift Arka Kameralı Oppo F9 Pro'nun Tüm Özellikleri Sızdırıldı

-
333
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Merakla Beklenen Çift Arka Kameralı Oppo F9 Pro'nun Tüm Özellikleri Sızdırıldı
0 izlenme
Ofpofer
-

Daha önceden merakla beklenen Oppo F9'un tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte Oppo F9'un özellikleri!

Oppo, yakında Hindistan'a Oppo F9 PRO'yu getirecek.

Şirket, Oppo F9 Pro'nun VOOC flaş şarj desteği ile geleceğini ve şimdi de yeni fragmanların renk seçenekleri ve çift kamera hakkında bilgi verdiğini doğruladı.

Ancak, Hindistan'daki Oppo F9 Pro fiyatı veya henüz kullanılabilirliği hakkında kesinleşmiş bilgiler yok. Çinli şirket aynı zamanda Oppo F9 modelini piyasaya süreceğini belirtmesinin ardından özellikleri internete sızdırıldı. telefon ekran bakımından daha önce akıllı telefonlarda görülen çentiklere nazaran daha küçük bir çentiğe sahip olacağı bildirilse de başka bir dedikodu ise telefonun suya dayanıklı ekrana sahip olması. Ancak bunu kanıtlar nitelikte önemli bir gelişme yok. Yani net bir şey söylemek şuan için doğru değil.

Sızdırılan ilk özellik telefonun "Çift Sim Kartı" yuvası içermesi oldu. 6.3 inçlik tam HD ekrana sahip olması beklenen cihaz aynı zamanda 4GB RAM ile 2.0GHz MediaTek Helio P60 okta çekirdekli işlemci tarafından desteklenecek. Dahili hafızasının 64 gb olması beklenen cihaz aynı zamanda microSD teknolojisini içerdiği için harici olarak sınırı henüz belirlenmemiş olmamasına rağmen muhtemelen 128 GB'lık boyuta kadar arttırılabilir olacak.

Son olarak batarya bölümüne gelecek olursak 3500 mAh değerinde yeterlinin bir seviye üstünde batarya performansı sunabilir. Kamera noktasına baktığımızda da çift arka kamerasında 16 mp ve 2 mp, ön kamerasında ise 25 mp değerlerini söylebilmek mümkün.

Son olarak Oppo F9 tanıtımlarının 15 Ağustos'ta Vietnam'da başlayacağı, daha sonraki tarihlerde Hindistan'a geçilebileceği öngörülüyor.

Kaynak: gadgets.ndtv.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık