OFPOF

Meizu M15 Plus Sızdırıldı

-
4.6b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Meizu M15 Plus Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Meizu'nun 15. yıldönümü için özel üreteceği akıllı telefon M15 Plus sızdırıldı.

Çinli tüketici elektroniği şirketi Meizu, 15. yıldönümü kutlamaları için özel olarak geliştirilmiş bir  akıllı telefon ile kullanıcılar karşısına çıkmayı planlıyor. Beklenen amiral gemisi akıllı telefon Meizu M15 Plus ve görüntüleri online olarak sızdırılmış durumda. GizmoChina'nın paylaştığı bir rapora göre, Meizu M15 Plus, şirketin başkanı Jeffery Wang tarafından görüntüler doğrulandı. 

Weibo'daki Ubuntu Ekibi tarafından giden Çinliler tarafından paylaşılan görüntülerde cihazın alt kısmında yuvarlak bir parmak izine sahip olduğu görülüyor. Meizu M15 Plus cihazın ön ve arka kısmında kavisli kenarlar yer almaktadır. Cihazın çift kameraya sahip olması bekleniyor, telefon arka kısımda iki kamera ile dikkat çekiyor. 

Cihazın ön kısmında, cihazın üst orta bölümüne yerleştirilmiş bir kamera bulunuyor. Bu, kamera ekranın üst orta kısmına yerleştirildiğinde, en-boy oranı hakkında şüphe uyandırıyor. Bunlarla birlikte ölçüsü 18:9'a uygun olmayabilir. Güç düğmesi akıllı telefonun sağ tarafında, ses arttırma ve azaltma ise sol tarafta yer almaktadır. 

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık