OFPOF

LG V30’un Fiyatı Bir Yanlışlık Sonucunda Ortaya Çıktı

-
298
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LG V30’un Fiyatı Bir Yanlışlık Sonucunda Ortaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

LG V30 için LG resmi twitter hesabında yanlışlıkla cihazın fiyatını paylaştı ve kısa süre sonra sildi.

LG son olarak geçen hafta IFA Berlin'de amiral gemisi V30'u açıkladı ve 21 Eylül'den itibaren satışa çıkacağını açıkladı. Şirket, lansman sırasında cihazın fiyatını açıklamadı.

Ancak PhoneArena tarafından hazırlanan bir haber ile LG’nin çok kısa süre içerisinde kaldırdığı tweeti gözler önüne serdi ve firmanın yanlışlıkla yeni amiral gemisinin fiyatını paylaştığını belirtti.

telefon Güney Kore’de yani öncelikle kendi pazarında satışa sunulacak ve cihazın yanlışlıkla ortaya atılan fiyatı ile birlikte ortalama fiyat etiketinin ve yaklaşık perakende değerinin 749 dolar olması bekleniyor.

Raporda, cihazın vergilerden sonra ABD'de 800 dolarlık bir fiyatla beklenilebileceğini ve bu rakamın birincil rakip Samsung Galaxy Note 8'e göre önemli ölçüde daha düşük olduğunu iddia ediliyor. Galaxy Note 8, ABD'de 930 $ (yaklaşık 59.600 R $) fiyatla satılıyor.

Bununla birlikte, Avrupa'daki fiyatın, 850-900 Avro civarında yüksek olması bekleniyor. Bu durum, LG V30'u web sitesinde ön sipariş için listelenen Romen perakende Quickmobile tarafından ortaya çıkarıldı.

Ayrıca son haberlere göre LG V30, altı ay önce piyasaya sürülen önceki amiral gemisi telefonu G6'ya kıyasla daha kısa ve dar 6 inçlik bir ekran sunacak.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık