OFPOF

Lenovo K8 Note, 9 Ağustos'ta Hindistan'da Piyasaya Çıkacak

-
318
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lenovo K8 Note, 9 Ağustos'ta Hindistan'da Piyasaya Çıkacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hindistan'da Note serisinden çıkacak yeni bir akıllı telefonla ilgili pek çok tanıtım videosu yayınlanmıştı.

Uzun zamandır Hindistan'da, Lenovo K8 Note'un K7 Note yerine kullanıma sunulacağına dair iddialar vardı ancak tam olarak cihazın ne zaman açığa çıkacağına dair hiçbir netlik yoktu. Lenovo Hindistan, haftasonu K8 Note'un piyasaya sürülmesinin 9 Ağustos'ta gerçekleşeceğini doğrulamak için resmi Facebook hesabından bilgi verdi.

Facebook hesabında Lenovo şöyle yazdı, "Pek çok tahminin ardından çoğunuz haklı çıktı! Size sıradan akıllı telefonları öldürecek ve yarışmanın çok ilerisinde yer alacak #LenovoK8Note akıllı telefonunu getiriyoruz. 09.08.17'de kafesinden çıkışını görmeye hazır mısınız?"

Özellikle Lenovo K8 Note, geçen sene başlatılan K6 Note akıllı telefonun ardından çıkacak. Şirkete göre yaklaşmakta olan cihaz kesinlikle piyasaya sürülecek, rekabet edebilecek şekilde duracak olan sıradan akıllı telefonları öldürecek.

Geçen hafta Lenovo K8 Note olduğu iddia edilen bir akıllı telefon Geekbench kıyaslama veritabanında cihazın bazı temel özelliklerine ışık tutacak şekilde tespit edildi. Karşılaştırma listesine giren yaklaşmakta olan Lenovo akıllı telefonu, büyük olasılıkla 4 çekirdekli bir MediaTek Helio X20 yonga setine ve 4 GB RAM'e sahip olacak. Muhtemelen Lenovo'nun cihazı bir Qualcomm Snapdragon türevi ile başlatması da mümkün. Liste, K8 Note'un Android 7.1.1 Nougat ile çalışacağını ve Android O güncellemesini resmi olduktan sonra alacağını gösteriyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık