OFPOF

iPhone 8'in Yeni Cam Prototipi Yayınlandı

-
391
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
iPhone 8'in Yeni Cam Prototipi Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Daha önceki modellerde tahminleri tutan EverythingApplePro youtube sayfası bir prototip daha yayınladı.

Apple'ın yaklaşan 10. yıldönümü iPhone'u için CAD dosyaları olduğu iddia edilenlerin sızdırılmasından bu yana, cihazın birçok yüksek kalitede görüntüsü çevrimiçi olarak göründü.

Kısa süre önce, CAD dosyalarından oluşturulmuş bir iPhone 8 modelini içeren yeni bir video ortaya çıktı. Bir Youtube kanalı, 1 Temmuz'da bir başka prototipin videosunu yayınladı; ancak bu kez cam ve metalden yapılmış ve gerçek tasarıma en yakın hal olarak açıklanıyor.

Prototip, cihaz için bir kaç haber ile birlikte YouTube kanalı EverythingApplePro tarafından gönderildi. Cam ve metal prototipi harika görünüyor, eğer son üç yıldır piyasaya sürülen her iPhone gibi bunda da büyük oranda tahmin gösterebilirse EverythingApplePro youtube sayfası harika bir tasarımı bizlerle buluşturan ilk isimlerden biri olacak.

Duyduğumuz söylentilerle uyumlu olarak, prototipin güç düğmesi daha uzun ve ekranın kenarı boyunca daha aşağıda yerleştirildi. Duyduğumuz söylentilerden bir başkası ise, cihazın altında bir parmak izi tarayıcı bulunmayacağını ve bunun yerine güç düğmesinin TouchID değerinin iki katına çıkacağını belirtti. Güç düğmesinin prototip üzerindeki boyutu ve yerleşimi, telefonu normalde olduğu gibi tuttuğunuzda 'dokunmanın' daha kolay olacağını gösterir.

Sıra dışı bir diğer özellik, dikey olarak hizalanmış görünen, arkadan monte kamera. Flaş ünitesi ve arka mikrofon ikili kamera ayarı arasına yerleştirilmiştir. EverythingApplePro'ya göre prototip camla kaplandı, bu da mikrofon için başka bir yer olmadığını gösteriyor.

kaynak(tech.firstpost.com)

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık