OFPOF

Huawei Nova 2 ve Nova 2 Plus Çinli Sertifika Sitesinde Görüntülendi

-
276
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Huawei Nova 2 ve Nova 2 Plus Çinli Sertifika Sitesinde Görüntülendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çin'in sertifika sitesi olan TENAA'da her geçen gün yeni telefonlar ortaya çıkıyor ve son olarak Huawei'nin gelecek telefonları da sitede yer aldı.

Huawei geçen yıl Avrupa ve Çin'de bulunan Huawei Nova ve Nova Plus gibi orta menzilli akıllı telefonlarını tanıttı. Huawei üstün özellikleri ile uygun fiyatlı telefon sunma konusunda biliniyor.

Şimdi ise Huawei'nin iki farklı akıllı telefonunun daha yeni fotoğrafları, Çin Telekom düzenleyici ajansı TENAA'da ortaya çıktı. Henüz onaylanmamış olmasına rağmen, herkes bu akıllı telefonların yeni nesil Huawei telefonları Nova 2 ve Nova 2 Plus olduğuna inanıyor. Şu anki trend gibi, Nova 2 Plus'ın standart varyantla karşılaştırıldığında bazı ek özelliklere sahip olması bekleniyor. Ayrıca TENAA internet sitesinde de telefonların bazı özellikleri ortaya çıktı.

Beklendiği gibi Nova 2, Plus varyantından biraz daha küçük boyutta. 5.1 inç ekran ile öncekiler gibi bir home tuşu bulundurmuyor. Sızdırılan resmin kendisine bakıldığında cihazın ön tarafında tamamen siyah bir ekran olduğu görülüyor. Yakınlarda piyasaya çıkan akıllı telefonların sağladığı standartlara ayak uydurabilmek için Nova 2 ve Nova 2 Plus'de arka tarafta çift kamera bulunuyor.

Dikkatlice bakıldığında her iki cihazın da arka tarafta benzer tasarıma sahip olduğu söylenilebilir. Eğer boyut dikkate alınmazsa, Nova 2 akıllı telefon, Nova 2 Plus ile büyük benzerlik içeriyor.

Nova 2 ve Plus sürümünün kasasının altında bulunan 16nm Hisilicon Kirin 660 işlemcisi ile geleceği söyleniyor. Her iki cihazda da arka tarafta bir parmak izi sensörü bulunuyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık