OFPOF

Hayatınızı Kolaylaştıracak 7 Süper Uygulama

-
591
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hayatınızı Kolaylaştıracak 7 Süper Uygulama
0 izlenme
Ofpofer
-

Belki de bazılarını hala duymadınız ama emin olun bu yazı çok işinize yarayacak.

Hayatın farklı dönemlerinde hepimize yardımcı olacak belki de hiç bilmediğimiz bir sürü uygulama var. Bunlardan bazılarını sizin için bir araya topladık.

1. S Health

S Health

Kadınlar olarak hepimiz sık sık diyet yapıyoruzdur. S Health hem adım sayıyor, hem kaç bardak su içtiğinizi kaydediyor, hem de yediğiniz öğünlerin kalorilerini hesaplıyor. Ayrıca kaç dakika yüzdüğünüzü, koştuğunuzu, bisiklete bindiğinizi ve bu aktiviteleri yaparken kaç kalori yaktığınızı öğrenebilirsiniz.

2. ModaCruz

ModaCruz

Hepimizin dolabında giymediğimiz, küçülen, artık beğenmediğimiz o kadar çok kıyafeti vardır ki. Şimdi hepsi işimize yarayacak. Kıyafetlerinizi satabileceğiniz bir uygulama. Hem de başkalarının kıyafetlerini dışardaki mağazalardan daha hesaplı şekilde alabileceğiniz bir uygulama. Hadi herkes gardırobunu oluştursun!

3. BeautyCam

BeautyCam

güzel bir selfie çektiniz ama resimde bir şeyi ya da bir yeri beğenmediniz. Resmi Instagrama atıcam ama burnum kötü çıkmış cümlelerini duyar gibiyiz. O zaman imdadımıza beautycam yetişiyor. Ufak dokunuşlar efektler ve daha fazlası için birebir.

4. TouchReTouch

TouchReTouch

Basit bir şekilde, eski resimlerdeki çizikleri, kırıkları veya hasarları düzeltebilen güzel bir uygulama. Ayrıca istediğiniz nesneyi silebiliyorsunuz.

5. Getir

Getir

İstanbul'da bulunan uygulama. Alışverişlerinizi artık oturduğunuz yerden yapıyorsunuz. O an canınız dondurma çekti ve örneğin şampuanınız bitmiş. Sepetinizi oluşturup sipariş verin kapınıza getirsinler.

6. Ordinaryus- LYS YGS KPSS TEOG

Ordinaryus- LYS YGS KPSS TEOG

Üniversite sınavlarına hazırlanırken en büyük yardımcımız. Bilemediğiniz sorunun fotoğrafını çekip dersi ve konuyu yazıp paylaşıyorsunuz, anasayfaya düşüyor ve sizin gibi diğer sınava hazırlanan insanlar çözüp size yardımcı oluyor. Siz de onların paylaştığı soruları çözebiliyorsunuz. Böylelikle hem fazla fazla soru çözmüş hem de çözülmemiş sorularınıza cevap alabiliyorsunuz.

7. Sosyopix

Sosyopix

Sevdiklerinizle resimlerinizi istediğiniz şekilde istediğiniz notlarla çıkartabiliyor, resimlerle takvim yaptırabiliyor ve bir anı defteri oluşturabiliyorsunuz. Fiyatlarıda çok uygun.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.