OFPOF

Blackberry Klavyesiz Su Geçirmez Yeni Bir Telefon Yapıyor

-
285
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Blackberry Klavyesiz Su Geçirmez Yeni Bir Telefon Yapıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yakında piyasaya çıkacak iki yeni BlackBerry akıllı telefon ile ilgili söylentiler dilden dile dolaşıyor.

BlackBerry gerçekten yeni bir akıllı telefon yapmayı planlıyor.

Engadget tarafından hazırlanan bir habere göre, yaklaşmakta olan Ekim ayında BlackBerry yeni telefonlarının tanıtımına başlayacak. Gelen bu haber, telefonla ilgili bazı ayrıntıları da açıkladı. Toz ve su direnci için IP67 sertifikalı olması, muhtemel bir BlackBerry telefonu için bir ilk olacak. Bunun dışında, telefon tamamen dokunmaya dayalı bir cihaz olacak. Bu artık BlackBerry klavyesinin imzasını görmeyeceğimiz anlamına geliyor.

Bir diğer önemli nokta da, şirketin kendi mobil işletim sisteminde BlackBerry telefonunun Android işletim sisteminde çalışması. Bu haberin orijinalliğiyle ilgili olarak, yayın François Mahieu'dan bilgi alındı. Mahieu, BlackBerry markalı telefon üreticilerinin şirketi olan TCL'deki Global Genel Müdürdür.

Haberde, yeni BlackBerry telefonunun büyük bir batarya sahip olacağı da konuşulanlar arasında. Pil ünitesinin "karışık kullanım" ile tek bir şarjla en az 26 saat süreyle kullanıldığı iddia edilmiştir. Bu doğruysa, pil normal kullanımı 2 güne kadar ulaşacaktır.

François Mahieu'nun bazı iPhone ve Samsung Galaxy kullanıcılarının piyasaya sürülmesinden sonra yeni BlackBerry telefonuna geçmesini beklediğini belirtmek gerekir. 

kaynak(gizbot.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık