OFPOF

Asus ZenFone 4 Max, Rusya'da Açığa Çıktı

-
300
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Asus ZenFone 4 Max, Rusya'da Açığa Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Asus'un 5000 mAh kapasiteli bataryaya ve çift arka kameraya sahip akıllı telefonu ZenFone 4 Max, Rusya'da duyuruldu.

Asus, ZenFone 4 serisinde ilk akıllı telefonu olan ZenFone 4 Max'ı (ZC554KL) sessiz bir şekilde Rus pazarında satışa çıkardı. Cihazın diğer ülkelerde ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise herhangi bir yorum yapılmadı

ZenFone 4 Max akıllı telefonunun en önemli ve dikkat çekici özellikleri 5.000 mAh kapasiteye sahip büyük bir pilinin olması ve çift arka kamera barındırması. telefon çok yakında Rusya'da 13.900 ruble (yaklaşık 832 türk lirası) fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Telefon, Mayıs ayında Asus'un Royal Club Online Rezervasyon Sistemi'ndeki gibi aynı model numarayla sızdırılmıştı. Cihaz, full HD çözünürlükte (1920 x 1080) sunulan 5.5 inçlik bir ekranla birlikte geliyor. Kasasının altındaki işlemci ile iki farklı seçenek sunuyor; Snapdragon 430 sekiz çekirdekli işlemci (fiyat henüz açıklanmamıştır) ve diğeri de Snapdragon 425 dört çekirdekli işlemci.

ZenFone 4 Max, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile birlikte geliyor; depolama alanı Micro SD kartıyla 256 GB'ye kadar genişletilebiliyor. Altın, pembe ve siyah olmak üzere üç farklı renkle sunulan telefon, Asus'un ZenUI arayüzü ile Android Nougat 7.0 işletim sistemini kullanıyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık