OFPOF

Apple iPhone 8'in Taklidi Sızdırıldı

-
350
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple iPhone 8'in Taklidi Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Benjamin Geskin tarafından ortaya atılan bu model ile Apple iPhone cihazlarda köklerine geri dönecek tasarım noktaları var diyebiliriz.

Herkes bu yılın Apple iPhone 8 tanıtımı için oldukça heyecanlı. Çerçevesiz ve çok iyi geliştirilmiş bir Samsung S8 ve S8+ akıllı cihazdan sonra Apple’ın cevabı nasıl olacak ve iPhone 8’de ne gibi yenilikler olacak oldukça merak konusu haline geldi.

Bunun nedenini biraz da şöyle açıklayabiliriz; Apple'ın geçmişteki diğer tüm iPhone tanıtım zamanlarına kıyasla bu yıl farklı olması bekleniyor. Bu yıl özel, çünkü Apple'ın kahraman ürününün 10. yıldönümü. Bu vesilesiyle iPhone'un üçüncü bir yeni modelinin de piyasaya çıkması bekleniyor. Sızıntı ve söylentiler aracılığıyla tanık olduğumuz şeylerden çok fazla beklentimiz var, bakalım bu sızıntılardan ve dedikodulardan hangileri doğru çıkacak.

Ancak analistler taraftarların ve müşterilerin çok heyecanlanmamaları gerektiğini söylüyorlar. Apple'ın normal amiral gemileri (standart ve 'Plus' modelleri) büyük duyurudan kısa bir süre sonra satışa sunulacakken, üçüncü yeni iPhone (iPhone 8) muhtemelen olmayacak.

Digital Trends tarafından hazırlanan bir rapora göre, KGI ve diğer Apple gözlemcileri Cupertino devinin yaklaşmakta olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle aynı anda iPhone 8'i satışa sunmayacağını söylüyor. Bunun anlamı, Apple'ın üç iPhone cihaz da büyük olasılıkla tanıtımlarda yer bulabilir ancak yalnızca iPhone 7 ve 7 Plus satışa çıkacak ve iPhone 8'i daha sonraki bir tarih için beklemeye bırakacak.

Twitter kullanıcısı tarafından sızdırılan görüntülerden görebileceğiniz gibi, Benjamin Geskin, ön ve arka orta çerçevenin (veya şasinin) paslanmaz çelikten yapılmış olması nedeniyle 2.5D cam işlemeyi gösteriyor. Bu dayanıklılık için paslanmaz çelik bir çantaya sahip olan Apple Watch Serisi 2 modellerine benzer. Yine, paslanmaz çelik kasa, Apple 7'nin son Jet Black modellerinde olduğu gibi, akıllı telefonların çizilmeye başlamasından endişelenmeden Apple'ın bazı ürün camına renk katmasını sağlayacak.

Eğer bunun gerçekten de iPhone 8 olduğu ortaya çıkarsa, Apple bir şekilde köklerine geri dönecek diyebiliriz. İddia edilen şekildeki iPhone 8, Apple'ın ilk iPhone'u ile karartılmış ön çerçeveleri ve bir kromajlı gövdeye benzemektedir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık