OFPOF

Yurt Dışında Ekonomik ve Keyifli Tatil Yapabileceğiniz Yerler

-
224
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yurt Dışında Ekonomik ve Keyifli Tatil Yapabileceğiniz Yerler
0 izlenme
Ofpofer
-

Yurt dışında tatilini düşünenler için ekonomik ve eğlenceli tatil yerlerine bir göz atın.

tatil denilince hepimizin aklına yurt dışına çıkmak gelir, ancak ekonomik olmasına dikkat etmek zorundayız. Hem ekonomik hemde keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için farklı kültürleriyle ve eğlenceleriyle tercih sebebi olan yerlerden bazıları.

1. Bolivya

Bolivya

Doğal yaşamı tercih eden kişiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasında yer alıyor. İnsanları sıcak kanlı olan Bolivya hem ekonomik hemde keyifli bir tatil fırsatı sunuyor. Mayıs - Ekim ayları arasında tercih edilen Bolivya bu aylar arasında nem ve sıcaklık oranı daha düşük oluyor.

2. Arjantin

Arjantin

Festivalleriyle ve ete dayalı mutfağıyla ünlü olan Arjantin ekonomik tatil fırsatlarını sizlere sunuyor.

3. Tayland

Tayland

Bir çok tatil fırsatını sizlere sunuyor. Eşsiz ada manzaları, gece eğlenceleri, meditasyon seçenekleriyle her kesimin ilgisini çeken bir yer. Üstelik ekonomik.

4. Ukranya

Ukranya

Son düzenlemelerden sonra sadece kimliğiniz ile giriş yapabileceğiniz bir ülke. Geniş tarihi ve tabiki eğlenceli yerleri ile ünlenmiş olan Ukranya hem fazla uzağa gitmek istemeyenler için hemde ekonomik olsun diyenler için eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.

5. Vietnam

Vietnam

Eskiden olsa korkutucu bir yer olabilirdi ancak büyüleyici denizi ve adalarıyla gerçekten ekonomik tatil severlerin ilgisini çeken bir yer.

6. İspanya

İspanya

Kültür, Boğa güreşleri, futbol gibi bir çok keyif verici seçeneği bulunuyor. Son zamanlarda ülke ekonomik sıkıntılar yaşadığından tatil fırsatı kollayanlar için mükemmel fırsat.

7. Nepal

Nepal

Dağcıların ve doğal yaşam severlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yer. Son zamanda depremiyle anılan ancak bir o kadarda görselliğiyle biliniyor. Ekonomik olarak ziyaret edebileceğiniz bir yer.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.