OFPOF

Baharda Bavulu Toplayıp Gidilecek 7 Harika Yer

-
1.2b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Baharda Bavulu Toplayıp Gidilecek 7 Harika Yer
0 izlenme
-

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte sıcaklar artmaya başlıyor ve Türkiye’nin en güzel 7 tatil yeri için çıkın seyahate hayatınızı yaşayın.

1. Sapanca Maşukiye

Sapanca Maşukiye

Sapanca maşukiye denince akla doğa gelmektedir. harika ormanları yemyeşil ağaçlar burada. Bahar aylarında hafta içi kaçamak deneyin.

2. Kapadokya

Kapadokya

Tarihle doğa’nın bütünleştiği müthiş bir yer olan kapadokya tarihi 5 bin yıl öncesine dayanmaktadır. Nevşehirin gözbebeği bir yeri olan Kapadokya çok fazla turist ziyaretçisi alan bir yerdir.

3. Fethiye

Fethiye

Fethiye ölüdeniz denince insanın aklına tatil doğa ve deniz geliyor. Nisan ve mayıs aylarında harika bir gezi yapabilirsiniz deniz ve kum ve güneş bu aylarda adeta harika oluyor.

4. Kıyıköy

Kıyıköy

Antik çağlardan kalan bir yerleşim merkezi olan Kıyıköy, Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı İstanbul’a 164 kilometre uzaklıktaki bu tarihi doğa güzelliklerine yolculuk için en güzel mevsim Nisan ve Mayıs aylarıdır.

5. Assos

Assos

Assos denince akla hemen Çanakkale gelir. Ayvacık ilçesine bağlı olan Assos Behramkale köyü ile iç içe antik çağların en önemli yerlerinden birisidir.

6. Avşa Adası

Avşa Adası

Marmara Denizi’nin ortasında Kapıdağ Yarımadası’nın uzantısındaki adalar grubundan biri Avşa Adası. İstanbul’dan deniz otobüsüyle 2 saat 45 dakikada bambaşka bir yerdesiniz. 

7. İğneada

İğneada

Hep kafa dinlemelik yerlerden bahsettik. Ama napalım günlük hayatın keşmekeşi bizi pek yoruyor. Temiz hava, deniz ve güneşin birleşiminin en güzel örneklerinden biri olan İğneada yazın da kışın da pek çok turisti ağırlıyor. Longoz Ormanları’nın içinde kalan bölge, dalgalı deniziyle meşhur.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.