OFPOF

Wayne Rooney Belirsizliği Sürüyor

-
295
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Wayne Rooney Belirsizliği Sürüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Eski kaptan Garry Neville, Rooney meselesinin 9 Temmuz'daki karşılaşmadan önce çözülmesi gerektiğini belirtti.

31 Ağustos 2004 tarihinde Everton’dan Manchester Utd.'a o günün rekor sayılabilen transfer bedellerinden olan 37,00 mil. € bonservis ücreti ile katılan ve o günden bu yana kırmızı şeytanların en güçlü, en popüler ve istikrarlı oyuncuları arasında yer alan, ardından da kaptanlık bandını koluna takmayı başaran Wayne Rooney her an takımına veda edebilir.

Onunla futbol oynamış ve kaptanlığını yapmış kırmızı şeytanların efsanevi futbolcusu Gary Neville, Rooney meselesinin bir an önce çözülmesi gerektiğini açıkladı.

Eski kaptan Gary Neville, "manchester united'ın 'spekülasyon için boşluklar' yaratmamak için 9 Temmuz'da yapılacak turnuva turu öncesinde Wayne Rooney'in geleceği çözülmeli." dedi.

United, 31 yaşındaki forvetin sözleşmesinin son yılı boyunca görevde kalmasını henüz onaylamış değil.

Rooney, 23 Mayıs'ta United Europa League'in final zaferinden sonra geleceğine karar verdiğini açıklamıştı ama o günden bu yana ne yıldız futbolcu tarafından ne de kulübü tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

31 yaşındaki yıldız futbolcu, geçtiğimiz sezon 39 karşılaşmada forma giymiş ve 8 gol ve 10 asistlik performans ile takımına katkıda bulunmuştu.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık