OFPOF

Real Madrid Transfer Rekoruna Hazır

-
370
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Real Madrid Transfer Rekoruna Hazır
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Mbappe’yi bir yıl bekleyip almanın ve kaybetme korkusunun yanı sıra Real Madrid bu oyuncuyu bir an önce almak için transfer rekoru kırabilir.

Marca gazetesi Real Madrid’in Monaco ile bu sezon başarılara imza atan ve şu an genç yaştaki en popüler oyuncu olan Mbappe’yi kaçırma korkusundan dolayı sözleşme bitiş tarihi yani gelecek sezon sonuna kadar beklemeyi tercih etmeyeceğini, hatta transfer bedeli rekorunu kırmayı da göze aldığını belirtti.

İspanyol yayını, Madrid'in Ocak ayında Manchester City'ye katılan Gabriel Jesus ile benzer bir duruma geldiğini ve James Rodriguez ve Alvaro Morata'nın yol açtığı ancak bu oyuncuların da takımdan her an ayrılabileceğinden dolayı Cristiano Ronaldo, Gareth Bale ve Karim Benzema ile rekabet etmek üzere Mbappe'yi getireceğini yazıyor.

Mbappe'yi 130 milyon Euro değerinde bulan Monaco, bu yaz satışın lehinde olmasına rağmen, bir yıl içinde Mbappe ile sözleşme imzalarsa bu bedel çok daha yüksek seviyelere çekilebilir üstelik Mbappe için teklif edilmesi beklenen maaş miktarı 6 ile 7 milyon dolar civarında olması bekleniyor.

Ancak kuşkusuz Mbappe performans düşüklüğü yaşarsa bir kez daha bu rakamlara bu genç oyuncuyu satamama riski de Monaco için ön görülen fikirlerden biri.

kaynak(espnfc.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık