OFPOF

Manchester United’ın İlk Hedefi Morata Olacak

-
232
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Manchester United’ın İlk Hedefi Morata Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Belotti ve Lukaku transferinde yüksek bonservisin talep edilmesi ile kırmızı şeytanlar gözünü Real Madrid’in genç futbolcusuna çevirdi.

futbol dünyasında İngiltere ve İspanya yeni transfer haberleri ile çalkalanmaya devam ediyor. Birçok transferi önceden sızdırma başarısı ile tanınan Transfer Talk topluluğunun yeni iddiası manchester united’ın şu anda La Liga ekiplerinden Real Madrid'de forma giyen, 24 yaşındaki İspanyol futbolcu Alvaro Morata’nın peşinde olduğu yönündeydi.

Manchester United, son haftalarda Andrea Belotti, Alvaro Morata ve Romelu Lukaku ile bağlantı kurdu ve Telegraph tüm bu isimlerin arasında Morata’nın şimdiye kadar kulübün en favori hedefi olduğunu bildirdi. 

Dizinde yaşadığı sakatlıktan sonra Manchester United’ın forvetteki kulesi yıldız futbolcu İbrahimovic takımını yalnız bırakmış ve kırmızı şeytanların bu alanda zorluk çekmesine neden olmuştu. Bu durumdan oldukça şikayetçi olan Jose Mourinho forvete önemli bir katkı yaparak bu eksikliği kapatmak istiyor.

Morata "Torino'nun Belotti veya Everton'un Lukaku'sundan daha uygun bir seçenek olarak görülüyor." dedi. Çünkü Belotti, 90 milyon Pound'a yakın değerde iken Madrid'in £ 50 milyon civarında isteyebileceği düşünülüyor, bu rakam da Everton'un Lukaku için talep ettiği 100 milyon pound'ın yarısı olması Morata transferini hem daha hesaplı hem de mantıklı hale getirmektedir.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık