OFPOF

Manchester United, Everton ile Romelu Lukaku İçin Anlaştı

-
270
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Manchester United, Everton ile Romelu Lukaku İçin Anlaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Manchester United, Everton ile Romelu Lukaku konusunda anlaştı ve en kısa sürede imzaların atılacağı belirtildi.

Kaynaklar ESPN FC'ye Perşembe günü, 24 yaşındaki yıldız futbolcunun transferi için kulüplerin 75 milyon avroluk bedel ile anlaştıklarını belirttiler.

United, Los Angeles’ta tatilde olan Lukaku'yu tıbbi tatile ve kampa yetiştirecek. United'ın Lukaku'yu Pazar günü Kaliforniya'daki ekiple bir araya getirmesi planlanıyor.

United, Real Madrid forması giyen forvet Alvaro Morata için büyük bir hamle yapma hazırlığındaydı hatta bazı kaynaklara göre de somut adımlar atılıyordu, ancak Jose Mourinho eski öğrencisini yeniden takımda görmek istiyor ve bununla birlikte Lukaku'yu takip etmeye başladıklarında Morata ile olan tüm ilişkiler sonlandırılarak gözleri tamamıyla Lukaku’ya çevirdiler ve resmi girişimlerde bulunmaya başladılar.

Tıbbi tatil olarak nitelendirilen tatilde yer alan Lukaku ayrıca, tüm sağlık eğitimi ve denetimlerini de amerika’da gerçekleştiriyor.

Müzakereler United ve Everton arasında Wayne Rooney'i Goodison Park'a geri götürmek üzere devam edecek. Takımdan ayrılması kesin gözü ile bakılan Rooney için de resmi girişimler başlamış durumda diyebiliriz. Bilindiği üzere Rooney’nin de açıklamaları ile birlikte geleceğinin kırmızı şeytanlarda olmayacağı ve eski kulübüne geri dönmek istediği belirtilmişti.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık